Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie - SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie

Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie
fot. Farnell element14

Firma Farnell element14, czołowy masowy dystrybutor podzespołów elektronicznych, czwarty raz z rzędu została zaliczona przez Instytut Ethisphere do grona najbardziej etycznych firm świata. Instytut Ethisphere to wiodąca międzynarodowa organizacja promująca tworzenie, rozwijanie i rozpowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie etyki biznesu, nadzoru nad firmami, zrównoważonego wzrostu i przeciwdziałania korupcji.

To już ósma edycja plebiscytu Instytutu Ethisphere na Najbardziej Etyczną Firmę Świata (WME). Wyróżnienie jest przyznawane każdego roku firmom, które stosując etyczne praktyki biznesowe, dają przykład innym i w swoich sektorach rynkowych są wzorem do naśladowania.

 – Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu nas tytułem jednej z Najbardziej Etycznych Firm Świata. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że Farnell element14 został nią wyróżniony już czwarty raz z rzędu. Prowadzimy szereg inicjatyw, które sprawiają, że jesteśmy liderami w obszarach etyki, nadzoru nad firmą i działania w sposób społecznie odpowiedzialny. Wszyscy nowi pracownicy Farnell element14 zapoznają się z naszym kodeksem postępowania, obejmującym wyznawane przez nas wartości – najważniejsi są zawsze klienci i dostawcy. Ponadto, stawiamy na pracę grupową, innowacyjność, rozwój kadr, spójność i zaufanie. Te wartości przyświecają wszystkim naszym działaniom biznesowym i są stale przypominane naszym pracownikom – ocenia Steven Webb, Company Secretary, Farnell element14.

 – Cała społeczność Najbardziej Etycznych Firm Świata wyraża przekonanie, że dla klientów, pracowników, inwestorów i organów nadzorczych, niezwykle istotną kwestią jest zaufanie, a najlepszą drogą do jego zdobycia jest etyczne postępowanie i właściwy nadzór nad firmą. Farnell element14 przynależy do społeczności firm pragnących osiągać najlepsze wyniki dzięki stosowaniu etycznych praktyk biznesowych. Gratuluję Farnell element14 tego osiągnięcia – powiedział Timothy Erblich, prezes Ethisphere.

Do grona Najbardziej Etycznych Firm Świata mogą zostać zaliczone firmy, które spełniają kryteria Ethics Quotient™ Instytutu Ethisphere. Są one rezultatem wieloletnich prac nad stworzeniem standardu, który pozwalałby oceniać działania firm w obiektywny i spójny sposób.

Pełną listę Najbardziej Etycznych Firm Świata w 2014 roku można znaleźć na stronie http://ethisphere.com/worlds-most-ethical/wme-honorees/ 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl