Embedded Hub - nowy serwis z projektami urządzeń wbudowanych - PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL - EMBEDDED WORLD - EMBEDDED HUB
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Embedded Hub - nowy serwis z projektami urządzeń wbudowanych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Embedded Hub - nowy serwis z projektami urządzeń wbudowanych

Embedded Hub - nowy serwis z projektami urządzeń wbudowanych

Specjalnie przygotowane materiały dostępne w Internecie zapewniają kompleksowe wsparcie inżynierów, na każdym etapie ich podróży projektowej.

Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych Premier Farnell ogłosił uruchomienie serwisu Embedded Hub – miejsca w Internecie, które będzie gromadzić bogaty zbiór informacji i materiałów wspierających inżynierów tworzących projekty urządzeń wbudowanych, na wszelkich etapach ich prac. Do serwis Embedded Hub można się dostać poprzez stronę internetową Farnell Element14 i będzie ona prezentowana na stoisku Farnell element14 na targach Embedded World, które odbędą się w Niemczech, w Norymberdze, w dniach od 26 do 28 lutego. Stoisko będzie miało numer 370 i będzie się mieścić w hali 1.

Serwis Embedded Hub zabiera projektantów w podróż przez cztery główne obszary wiedzy: badania, projektowanie, prototypowanie i testowanie. W każdym z tych obszarów daje błyskawiczny dostęp do materiałów, a w tym kart katalogowych produktów, ich not aplikacyjnych, dokumentacji i linków do powiązanych treści w społeczności element14. Projektanci mogą przebyć podróż poprzez te obszary wiedzy i w każdym z nich znaleźć potrzebne wsparcie. Projektant poszukujący mikroprocesorów lub układów programowalnych będzie, przykładowo, poprowadzony także do powiązanych komponentów, takich jak pamięć, układy zarządzania poborem mocy, podzespoły interfejsowe lub złącza, jakie mogą być potrzebne by wykonać kompletny projekt.

Projektanci będą mogli także otrzymać dostęp do informacji w następujących tematach:

  • Zestawy deweloperskie, komputery jednopłytkowe i powiązane z nimi narzędzia programowe, takie jak kompilatory, systemy operacyjne, systemy pośrednie i narzędzia EDA/CAD oraz bogate, łatwo dostępne zbiory informacji i wsparcie.
  • Projektowanie systemów wbudowanych w konkretnych obszarach zastosowań, a w tym na potrzeby Internetu Rzeczy, automatyki przemysłowej i sterowania, urządzeń bezprzewodowych, systemów czujnikowych, zarządzania mocą, sterowania silnikami, oświetlenia, wyświetlaczy i w odniesieniu do wiodących na rynku, kompletnych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji do urządzeń wbudowanych.

 – Premier Farnell posiada najbogatszą ofertę produktów wbudowanych i narzędzi dla inżynierów-projektantów wśród wysokiej klasy dystrybutorów. Poświęciliśmy dużo czasu i środków by dobrze rozumieć naszych klientów i wyzwania, z jakimi się mierzą w trakcie tworzenia projektów, dzięki czemu możemy zapewnić im wsparcie i rozległą wiedzę, począwszy od materiałów i sprzętu a kończąc na rozwiązaniach programowych. Pozwali im to przyspieszyć proces projektowania i pomoże wprowadzić gotowe produkty na rynek znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej – powiedział Ankur Tomar, Regional Solutions Marketing Manager w Premier Farnell i Farnell element14.

Aby uzyskać dostęp do serwisu Embedded Hub firmy Farnell element14, odwiedź stronę https://pl.farnell.com/embedded-hub.

Serwis Embedded Hub jest dostępny także w języku niemieckim, pod adresem: https://de.farnell.com/embedded-hub.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl