Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series - OSCYLOSKOP - ANALIZATOR - OSCYLOSKOPY - FARNELL ELEMENT14 - GENERATOR ARBITRALNY - WOLTOMIERZ CYFROWY - KEYSIGHT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series

Nowe modele oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series
fot. Farnell element14

Niedroga aparatura o funkcjach sześciu różnych profesjonalnych instrumentów

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadził do swoich magazynów dwa nowe modele uniwersalnych oscyloskopów z rodziny Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series. Zaprojektowane by zapewnić wysoką jakość i zaoferować sprawdzoną w przemyśle technologię przy zachowaniu niskiej ceny, oscyloskopy 1000 X-Series umożliwiają dostęp do profesjonalnych funkcji inżynierom dysponującym dowolnym budżetem.

Nowe modele DSOX1204A i DSOX1204G mają pasmo do 200 MHz i są dostępne w wersjach 2- i 4-kanałowych. Ponadto, oprócz standardowych funkcji, typowych dla oscyloskopów, aparatura ta obsługuje szereg dodatkowych pomiarów i funkcji analitycznych, czyniąc je urządzeniami typu „6 w 1”. Wśród dodatkowych funkcji warto wymienić możliwość pracy jako: 3-cyfrowy woltomierz, 20-megahercowy generator, analizator protokołów, 3-cyfrowy licznik oraz analizator odpowiedzi częstotliwościowej lub generator charakterystyk Bodego, przydatny podczas badania wzmacniaczy, filtrów, zasilaczy i systemów audio.

 ­– Rodzina 1000 X-Series bazuje na tej samej, sprawdzonej technologii, którą firma Keysight wykorzystuje w swojej aparaturze InfiniiVision z wyższej półki. Dodając te dwa nowe modele do naszej oferty, oba dostępne do nabycia z wysyłką w dniu zakupu, Farnell element14 jest w stanie dostarczyć inżynierom narzędzia do profesjonalnych pomiarów, niezależnie od posiadanego budżetu ­– mówi James McGregor, Global Head of Category – Test, Tools and Production Supplies w Premier Farnell i Farnell element14.

Aparatura 1000 X-Series obejmuje modele przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, począwszy od profesjonalnych projektantów, a kończąc na nauczycielach. Do kluczowych korzyści należą:

  • zaawansowane narzędzia analityczne, takie jak analiza odpowiedzi częstotliwościowej, testowanie z użyciem maski, FFT i segmentowana pamięć pozwalają na lepsze wnikanie w badane sygnały;
  • sprzętowe dekodowanie interfejsów szeregowych i operacje realizowane w układzie ASIC, zapewniają szybkie reakcje nawet wtedy, gdy wszystkie funkcje oscyloskopu są włączone;
  • łączność przez LAN i USB sprawiają, że łatwiej jest monitorować i dokumentować testy;
  • wbudowane interfejsy oraz małe wymiary sprawiają, że aparaturę tę łatwo zintegrować z rackowymi systemami zautomatyzowanego testowania, pracującymi w środowisku przemysłowym;
  • darmowy zestaw treningowy dla nauczycieli i wbudowane sygnały szkoleniowe sprawiają, że studenci mogą uczyć się korzystając z takiego samego, profesjonalnego interfejsu użytkownika, jaki wykorzystywany jest w najbardziej zaawansowanych oscyloskopach na rynku.

Pełny wybór oscyloskopów Keysight Technologies InfiniiVision 1000 X-Series jest obecnie dostępny do nabycia w sklepie Farnell element14 w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce, poprzez Newark element14 w Ameryce Północnej oraz w sklepie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl