Samoprzylepne maty grzejne DEVImat - MATY GRZEJNE - DEVI - DEVIMAT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Samoprzylepne maty grzejne DEVImat
drukuj stronę
poleć znajomemu

Samoprzylepne maty grzejne DEVImat

Samoprzylepne maty grzejne DEVImat

Instalacja cienkowarstwowych mat grzejnych DEVImatTM jest trzy razy szybsza w stosunku do zwykłych mat i znacznie tańsza. Idealne rozwiązanie do regulacji to sterowniki DEVIregTM Touch lub DEVIregTM Smart.

Coraz częściej w naszych domach stosujemy ogrzewanie podłogowe. Zastosowanie elektrycznej maty grzejnej jest korzystne z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że gdy zostanie wyłączone centralne ogrzewanie podczas chłodniejszych dni wiosną lub jesienią, można w krótkim czasie podgrzać podłogę do temperatury komfortowej.  Okazuje się, że komfort ten możemy mieć za naprawdę niewielką cenę. Eksploatacja elektrycznego ogrzewania podłogowego DEVI w standardowej łazience to koszt niecałych 20 zł miesięcznie. Co więcej, dzięki termostatowi termostatom DEVIregTM Touch lub DEVIregTM Smart, poza sterowaniem parametrami, możemy mierzyć zużycie energii i kontrolować koszty.

Systemy ogrzewania podłogowego DEVI można zainstalować w każdym pomieszczeniu, w każdym rodzaju mieszkania – zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w starej kamienicy.

Instalacja samoprzylepnej maty DEVImatTM to również oszczędność kosztów samego montażu – np. pięciometrowa łazienka potrzebuje aż 50 kg mniej kleju, co daje oszczędność nawet do 150 złotych.

Oto krótka instrukcja, jak poprawnie i najprościej zamontować matę DEVImatTM

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl