Szósta edycja Akademii Danfoss - STYPENDIUM - AKADEMIA DANFOSS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Szósta edycja Akademii Danfoss
drukuj stronę
poleć znajomemu

Szósta edycja Akademii Danfoss

Szósta edycja Akademii Danfoss
fot. Danfoss

Danfoss Poland zaprasza do udziału w 6. edycji Akademii Danfoss – programu stypendialnego, którego celem jest wspieranie rozwoju ambitnych studentów oraz przygotowanie ich do startu w życie zawodowe.

W programie stypendialnym Danfoss Poland mogą wziąć udział studenci uczelni z województwa mazowieckiego oraz pomorskiego, zarówno z kierunków technicznych, jak
i humanistycznych. Firma Danfoss poszukuje studentów angażujących się w dodatkową działalność uniwersytecką lub pozauniwersytecką, osiągających dobre wyniki w nauce, mających pomysł na swoją przyszłość. Każdego roku, trzech
laureatów Akademii Danfoss otrzymuje stypendium w wysokości 5000 zł, gwarantowane płatne praktyki w firmie oraz roczną opiekę mentorską eksperta Danfoss.

Aby aplikować do programu, wystarczy wysłać CV wraz z listem motywacyjnym (w języku polskim i angielskim) na adres: rekrutacja@danfoss.pl do 8 kwietnia br.

Następnie, po tym terminie odbędą się rozmowy rekrutacyjne ze studentami. Osoby, które zaprezentują się najlepiej, przejdą do kolejnego etapu, gdzie ich zadaniem będzie przedstawienie rozwiązania na zadane wcześniej case study, dotyczące tematyki technicznej lub humanistycznej. W ostatnim etapie wybrani kandydaci zostaną poproszeni o przedstawienie siebie przy pomocy multimedialnego CV.

Szczegóły dotyczące Akademii Danfoss można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.danfoss.pl/akademia oraz facebook.com/DanfossAkademia, w Biurach Karier Politechniki Warszawskiej, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

Program Akademia Danfoss jest jedną z wielu inicjatyw podejmowanych przez Danfoss w Polsce na rzecz współpracy z uczelniami oraz budowania zainteresowania marką Danfoss wśród studentów. Co roku firma Danfoss przyjmuje na praktyki około 30 studentów i absolwentów, organizuje wycieczki do fabryk, uczestniczy w targach pracy, dzieląc się ze studentami wiedzą specjalistyczną. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl