5. edycja Akademii Danfoss - STAŻ - DANFOSS - STYPENDIUM - PRAKTYKI - AKADEMIA DANFOSS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 5. edycja Akademii Danfoss
drukuj stronę
poleć znajomemu

5. edycja Akademii Danfoss

5. edycja Akademii Danfoss
fot. fb.com/DanfossAkademia

8 kwietnia br. upływa termin wysyłania zgłoszeń do programu stypendialnego Akademia Danfoss. To już ostatni moment na wysłanie CV i listu motywacyjnego do firmy Danfoss Poland.

W styczniu firma Danfoss Poland ogłosiła start piątej edycji programu stypendialnego Akademia Danfoss, w którym można walczyć o 5000 PLN stypendium, gwarantowane, płatne praktyki, a także roczną opiekę mentorską eksperta Danfoss. Przypominamy, że do 8 kwietnia studenci z kierunków technicznych i humanistycznych, uczelni zlokalizowanych w województwie mazowieckim i pomorskim mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Aby wziąć udział w rekrutacji do programu wystarczy wysłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@danfoss.pl

O Akademii Danfoss studenci mieli okazję dowiedzieć się także podczas marcowych spotkań na Politechnice Warszawskiej i Gdańskiej. Absolwenci tych uczelni, a aktualnie pracownicy Danfoss opowiadali swoim młodszym kolegom, jak zadbać o swoją karierę zawodową już w trakcie studiów, a także przybliżali na czym polega praca w Danfoss.

Zdaniem Artura Gruszczyńskiego, Supplier Quality Assurance Engineer z Danfoss Poland, prowadzącego spotkanie ze studentami, największe zainteresowanie wzbudziły tematy mówiące o wzajemnych zależnościach między aktywnościami poszczególnych obszarów firmy – od projektu, przez zamówienia komponentów i prototypów, aż po końcowe testy wyrobu gotowego.

 – Pytania podsumowujące treść warsztatu dodatkowo rozbudziły wyobraźnię uczestników. Wydaje się, że zainteresowanie Akademią Danfoss w tym roku przerośnie nasze oczekiwania. Oby tak było – szukamy najlepszych, którzy potrafią skutecznie rozwiązywać problemy i jednocześnie dobrze się przy tym bawić – powiedział Artur Gruszczyński.

Integralnym elementem działalności firmy jest wspieranie lokalnych społeczności, stąd Danfoss szczególnie popularyzuje studentów z województw, na terenie których prowadzi swoje zakłady. Dlatego też już po raz piąty organizatorzy Akademii wyłonią troje najwybitniejszych studentów z województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Firma Danfoss pomaga laureatom konkursu wejść w środowisko biznesu, a także zyskać wiedzę i umiejętności zawodowe w trakcie gwarantowanych, płatnych praktyk.

Szczegóły dotyczące Akademii Danfoss można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.danfoss.pl/akademia oraz facebook.com/DanfossAkademia, w Biurach Karier Politechniki Warszawskiej, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl