Laureaci 5. edycji Akademii Danfoss - DANFOSS - AKADEMIA DANFOSS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Laureaci 5. edycji Akademii Danfoss
drukuj stronę
poleć znajomemu

Laureaci 5. edycji Akademii Danfoss

Laureaci 5. edycji Akademii Danfoss
fot. fb.com/DanfossAkademia

Znamy już zwycięzców 5. edycji Akademii Danfoss. Komisja rekrutacyjna składająca się z reprezentantów wszystkich instytucji patronackich oraz członków kierownictwa Danfoss Poland wybrała trójkę najlepszych studentów z województwa mazowieckiego i pomorskiego.

W województwie mazowieckim 5000 zł stypendium, gwarantowane płatne praktyki w firmie Danfoss Poland i roczną opiekę mentorską otrzymują: Olga Ciechańska, studentka Politechniki Warszawskiej, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Piotr Łukasik, student Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Zarządzanie w transporcie i logistyce oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji; w województwie pomorskim zwyciężczynią została Olga Górna, studentka Politechniki Gdańskiej, wydział Mechanika i Budowa Maszyn.

Wyboru finalistów dokonano na podstawie multimedialnego CV, w którym kandydaci prezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia. W podjęciu tej decyzji pomógł też plan mentoringu, przedstawiający pomysły uczestników na swój dalszy rozwój pod okiem ekspertów Danfoss. Komisja analizowała także wyniki prezentacji case study z etapu półfinałowego oraz profile kandydatów opracowane przez specjalistów HR z Danfoss na podstawie dokumentów i spotkań przeprowadzonych  we  wcześniejszych etapach programu.

 – W każdej edycji programu Akademii Danfoss szukamy najlepszych studentów, którzy poza świetnymi wynikami w nauce i angażowaniu się w dodatkowe aktywności akademickie będą potrafili odnaleźć się w życiu międzynarodowej firmy, dopasować się do panujących standardów i kultury organizacyjnej, a zarazem wnieść świeżość i zarazić innych swoimi pomysłami  powiedział Łukasz Chrzanowski, Dyrektor Operacyjny w Danfoss Poland, członek komisji rekrutacyjnej Akademii Danfoss.

Wybór nie był prosty, ponieważ kandydaci wykazali się dużą kreatywnością i zupełnie nowym spojrzeniem na rozwiązania realnych problemów, z którymi firma Danfoss styka się na co dzień w swojej działalności.

 – Podjęliśmy jednak decyzję i jestem głęboko przekonany, że tegoroczni zwycięzcy wniosą wiele dobrego do naszej firmy, a zarazem przygoda z Danfoss okaże się dla nich najlepszym startem w życie zawodowe i być może przekształci się w długoterminową współpracę – dodaje Łukasz Chrzanowski.

Teraz przed finalistami kolejne wyzwanie –  rozpoczęcie praktyk. Od lipca br. laureaci zaczną zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w Danfoss Poland – Olga Ciechańska będzie wspierała dział Technologii Produkcji, Piotr Łukasik dział Jakości, natomiast Olga Górna dział Inżynieryjny.

Poza laureatami praktyki w firmie rozpoczną także finaliści, którzy w ramach nagrody zostali zakwalifikowani do Programu Praktyk Letnich prowadzonego w Danfoss Poland Sp. z o.o.

Szczegóły dotyczące Akademii Danfoss można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.danfoss.pl/akademia oraz facebook.com/DanfossAkademia, w Biurach Karier Politechniki Warszawskiej, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl