Laureaci 6. edycji Akademii Danfoss wybrani - DANFOSS - AKADEMIA DANFOSS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Laureaci 6. edycji Akademii Danfoss wybrani
drukuj stronę
poleć znajomemu

Laureaci 6. edycji Akademii Danfoss wybrani

Laureaci 6. edycji Akademii Danfoss wybrani
fot. Laureaci Akademii Danfoss z woj. pomorskiego

Za nami finał szóstej edycji Akademii Danfoss. Komisja rekrutacyjna składająca się z reprezentantów wszystkich instytucji patronackich oraz członków kierownictwa Danfoss Poland wybrała trójkę najlepszych studentów.

W województwie mazowieckim 5 000 zł stypendium, gwarantowane płatne praktyki w firmie Danfoss Poland i roczną opiekę mentorską otrzymuje Magdalena Ostrowska z Uniwersytetu Warszawskiego; w województwie pomorskim zwycięzcami zostali: Maciej Cielątkowski
z Uniwersytetu Gdańskiego i Mateusz Goeck z Politechniki Gdańskiej.

Laureaci konkursu rozpoczęli już płatne praktyki w Danfoss Poland, a wkrótce zostaną objęci opieką mentorską dedykowanych ekspertów z Danfoss. Zdaniem jednego z laureatów, Macieja Cielątkowskiego: ”Akademia Danfoss to niesamowita okazja do przeżycia prawdziwej przygody zawodowej, a każdy kolejny etap jest nowym wyzwaniem, który wiele uczy i pozwala zdobywać niezbędne umiejętności w przyszłej karierze. To mój pierwszy krok rozpoczynający ścieżkę zawodową i cieszę się, że stawiam go właśnie z duńskim przedsiębiorstwem”.

Akademia Danfoss otwiera nowe możliwości, nie tylko dla studentów kierunków technicznych, ale i humanistycznych, o czym przekonała się Magdalena Ostrowska, studentka prawa. Jak mówi: „Udział w Akademii Danfoss był bardzo ciekawym doświadczeniem, wieńczącym, wraz
z przygotowaniem pracy magisterskiej, mój kolejny etap edukacji. Przy okazji sporządzania strategii efektywności energetycznej dla gminy w ramach półfinału miałam okazję poznać i zgłębić tematykę odnawialnych źródeł energii, która dotychczas była mi obca, a przedmiot której stanowi przyszłość światowej energetyki. Program mentorski umożliwi mi pogłębienie znajomości środowiska międzynarodowej korporacji oraz nabycie cennego doświadczenia, które, mając na uwadze obecnie panujące tendencje na prawniczym rynku pracy, jest niewątpliwym atutem i niezbędnym uzupełnieniem edukacji nabytej w trakcie studiów”.

Wyboru finalistów dokonano na podstawie multimedialnego CV, w którym kandydaci prezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia. W podjęciu tej decyzji pomógł też plan mentoringu, przedstawiający pomysły uczestników na swój dalszy rozwój pod okiem ekspertów Danfoss. Komisja analizowała także wyniki prezentacji case study z etapu półfinałowego oraz profile kandydatów opracowane przez specjalistów HR z Danfoss na podstawie dokumentów i spotkań przeprowadzonych  we  wcześniejszych etapach programu.

Szczegóły dotyczące Akademii można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.danfoss.pl/akademia oraz na facebook.com/DanfossAkademia

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl