Farnell element14 przygotowuje się do rozwoju działań online w przyszłości, prezentując nową stronę internetową - SKLEP INTERNETOWY - E-COMMERCE - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 przygotowuje się do rozwoju działań online w przyszłości, prezentując nową stronę internetową
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 przygotowuje się do rozwoju działań online w przyszłości, prezentując nową stronę internetową

Farnell element14 przygotowuje się do rozwoju działań online w przyszłości, prezentując nową stronę internetową
fot. Farnell element14

Inteligentne ulepszenia w celu poprawienia, uproszczenia i większego spersonalizowania zakupów online 

Firma Farnell element14 zaktualizowała swoją internetową platformę transakcyjną, przygotowując się na rozwój w przyszłości oraz zapewniając sobie elastyczność niezbędną do szybkiego wzrostu i dalszych inwestycji.

Z uwagi na to, że ponad 60% sprzedaży w Europie firma realizuje online, dodanych zostało wiele innowacyjnych funkcji, stworzonych w celu ułatwienia procesu składania zamówienia oraz lepszego dopasowania go do potrzeb klientów firmy.

Przygotowane w oparciu o opinie klientów nowe funkcje usprawniają całość procesu składania zamówienia - od wyszukiwania części po znajdowanie dodatkowych informacji i przeglądanie. Inne ważne usprawnienia to między innymi: szybsze wyszukiwanie oraz możliwość porównania produktów, a także dostęp do rozszerzonych informacji i zasobów związanych z produktem; usprawniony proces płatności, ułatwiający i przyspieszający ostatni etap składania zamówienia; oraz opcje personalizacji, takie jak dodawanie elementów do ulubionych czy konfiguracja wielu adresów dostawy celem przyspieszenia procesu składania kolejnych zamówień.

 ‒ Przez ostatnie kilka lat regularnie wprowadzaliśmy ulepszenia w funkcjonowaniu naszej strony internetowej, jednak teraz przyszedł czas, aby przeprowadzić inwestycję w postaci usprawnień, które przełożą się na naprawdę znaczące poprawienie doświadczeń naszych klientów. Coraz większa część naszej działalności prowadzona jest online, ważne jest zatem, żebyśmy zapewnili naszym klientom możliwie jak najlepsze doświadczenia i sprawili, aby cały proces był tak łatwy, jak to tylko możliwe ‒ powiedział Alan Paterson, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Farnell element14.

 ‒ W zeszłym roku wprowadziliśmy te usprawnienia w Ameryce Północnej, przeprowadziwszy wcześniej zakończone powodzeniem próby w Kanadzie, a opinie zwrotne klientów są bardzo pozytywne. W ramach naszej globalnej strategii biznesowej chcemy dawać gwarancję, że klient jest zawsze najważniejszy we wszystkim, co robimy. Ulepszona strona internetowa ma kluczowe znaczenie dla tego procesu ‒ dodaje Paterson.

Aby pomóc klientom w jak najlepszym wykorzystaniu oferowanych przez nas usprawnień i ograniczyć potencjalne problemy związane z tą zmianą, udostępniliśmy samouczek wideo przedstawiający nowe funkcje (można go znaleźć tutaj). Nowa platforma, działająca już w [Poland], zostanie udostępniona we wszystkich krajach europejskich na przestrzeni tego roku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl