Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables - KABLE - RAPORT - PRZEWODY - NKT CABLES
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables
drukuj stronę
poleć znajomemu

Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables

Podsumowanie 2012 w firmie NKT cables
fot. nkt cables

Pomimo niższych przychodów NKT odnotowało wyższe zyski niż w 2011 roku. Wynik operacyjny EBITDA wzrósł do 140 mln Euro, 18 % więcej niż w poprzednim roku. Był on głównie związany z korektą kosztów w Nilfisk-Advance oraz poprawą zysków nkt cables. Marża operacyjna EBITDA wzrosła z 7, 2% w 2011 roku do 8,6 % w 2012 roku.

Pod koniec 2012 roku fabryka kabli lądowych i podmorskich wysokiego napięcia w Kolonii zbliżyła się znacząco do osiągnięcia oczekiwanej wydajności. Pojemność obrotnicy została zwiększona za pomocą terminalu do przeładunku i składowania w Rotterdamie, co zwiększy elastyczność od 2013, ponadto liczne zakłady i procesy w Europie i Chinach były dalej modernizowane i usprawniane. W kilku segmentach produktów, można było zauważyć rosnącą dysproporcję pomiędzy podażą a popytem, co doprowadziło do ogólnej nadwyżki zdolności produkcyjnych w branży.

W 2012 nkt cables zwiększyło wydajność, doświadczenie i wiedzę dzięki realizacji dużych projektów na lądzie i w morzu, wdrażając optymalizację produkcji w Czechach oraz przygotowując nową strukturę organizacyjną, która zostanie wprowadzona w życie w 2013 roku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
NKT S.A.
ul. Gajowa 3, Warszowice
tel.  +48 32 757 1700
www.nkt.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl