GRODNO S.A. rozwija działalność w Polsce północnej - ELEKTROTECHNIKA - HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA - GDAŃSK - HURTOWNIA - GRODNO - RYNEK ELEKTRYCZNY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności GRODNO S.A. rozwija działalność w Polsce północnej
drukuj stronę
poleć znajomemu

GRODNO S.A. rozwija działalność w Polsce północnej

GRODNO S.A. rozwija działalność w Polsce północnej
fot. Grodno

Warszawski dystrybutor artykułów elektrotechnicznych Grodno otworzył nowy oddział w Gdańsku. Jest to zgodne z planami spółki, która chce rozwijać swoją działalność w Polsce północnej. Oddział w Gdańsku to pierwszy punkt sprzedaży GRODNO S.A., jednego z największych polskich dystrybutorów sprzętu elektrotechnicznego, na Pomorzu.

– Po umocnieniu pozycji na Mazowszu i Śląsku, ważnym kierunkiem naszej ekspansji jest Polska północna. W naszej ocenie, co potwierdzają ogólnie dostępne dane statystyczne, województwo pomorskie jest jednym z regionów o największym potencjale rozwojowym, a Gdańsk – miastem pod tym względem strategicznym, w którym dotychczas nie byliśmy obecni. Ponieważ chcemy obejmować zasięgiem całą Polskę, od tej lokalizacji chcemy rozwijać działalność na północy kraju” – tłumaczy Jarosław Jurczak, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy GRODNO S.A.

Nowy punkt sprzedaży jest już 12. oddziałem firmy GRODNO otwartym w tym roku. Do sieci dystrybucji dołączyło w bieżącym roku sześć oddziałów w Polsce południowo-wschodniej, powstałych w wyniku przejęcia części przedsiębiorstwa Ostel, oraz pięć nowych hurtowni – w Krakowie, Łodzi, Chorzowie, Toruniu i Warszawie. Jak deklaruje zarząd spółki, na koniec bieżącego roku obrotowego (kończącego się 31 marca 2012 r.), firma posiadać będzie co najmniej 37 placówek w 34 lokalizacjach.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl