Serdecznie gratulujemy dwóm osobom Urszuli Bizoń-Żaba i Tomaszowi Papaj, które pomogły budować i rozwijać polskie biuro firmy COPA-DATA a od października przejmą nowe role mające na celu dalszy rozwój COPA-DATA Polska. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Alexander Punzenberger pozostaje w zarządzie na stanowisku prezesa spółki COPA-DATA Polska.
W grudniu 2010 roku rejestracja spółki COPA-DATA Polska stała się faktem i oficjalnie rozpoczęła się działalność biura w Krakowie. Kilka miesięcy wcześniej jako marketing manager na Polskę do COPA-DATA GmbH, której rejon działania obejmuje kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu dołączyła Urszula Bizoń-Żaba. Doskonała lokalizacja pozwalająca na wzmocnienie sprzedaży w Polsce i krajach ościennych przekonała Alexandra Punzenberger, prezesa COPA-DATA GmbH o zainwestowaniu w Polsce, a osobą odpowiedzialną za budowę struktur uczynił właśnie Urszulę Bizoń-Żaba. Po sukcesach związanych z budowaniem marki zenon i COPA-DATA w Polsce, podjęła się ona wyzwań związanych z zarządzaniem polską jednostką, najpierw jako dyrektor operacyjny, a od kwietnia bieżącego roku również jako prokurent w zarządzie spółki. Jej 10-letnie doświadczenie w COPA-DATA, determinację w realizacji celów oraz szeroko rozwinięte kompetencje menadżerskie docenił Alexander Punzenberger powierzając jej od października b.r. kierowanie polskim oddziałem COPA-DATA.
– Jestem dumna, że od dekady pracuje w firmie, która w centrum stawia potrzeby klientów. Z każdym kolejnym zrealizowany projektem zenon mam świadomość, że udało się zoptymalizować pracę drugiego człowieka, poprawić jakość produktu czy oszczędzić energię lub wyprodukować ją z odnawialnych źródeł. I właśnie to będzie napędzać mnie przez kolejne dziesięć lat – mówi nowa dyrektor zarządzająca COPA-DATA Polska.
Tomasz Papaj, który do COPA-DATA Polska dołączył na początku 2011 roku jako ambitny inżynier ds. sprzedaży, szybko zaczął osiągać sukcesy dzięki, którym firma umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyki procesów w branży produkcyjnej i energetycznej. Na przestrzeni lat dzięki jego pracy zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów w różnych branżach, o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych HMI aż do rozbudowanych projektów SCADA z wykorzystaniem zenon Analyzer. Jego zdolności sprzedażowe wraz ze stale rozwijaną wiedzą techniczną zaowocowały nawiązaniem współpracy z firmami partnerskimi z Polski, które prężnie implementują projekty z wykorzystaniem Platformy Programowej zenon, a także uczelniami, wśród których nie mogło zabraknąć krakowskiej Akademii-Górniczo-Hutniczej. Innowacyjne pomysły wdrożone w dziale technicznych wprowadziły znaczenie słowa "support" na wyższy poziom i sprawiły, że na rynku rozwiązań softwarowych COPA-DATA jest postrzegana jako firma, udzielająca najbardziej skutecznej pomocy technicznej i o najwyższym odsetku uczestników zadowolonych ze szkoleń technicznych.
REKLAMA |
REKLAMA |
REKLAMA |
Przełomowy etap swojej działalności dopiero się rozpocznie po wymianie prezesa.