Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska - ZENON - COPA-DATA - ZENON ANALYZER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska

Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska
fot. W środku Alexander Punzenberger, obecny prezes, po prawej Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor zarządzająca COPA-DATA Polska oraz Tomasz Papaj dyrektor działu techniczno-sprzedażowego w COPA-DATA Polska.

Urszula Bizoń-Żaba powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego i Tomasz Papaj na stanowisko dyrektora działu techniczno-sprzedażowego przez prezesa COPA-DATA Polska Sp. z o.o. Tym samym spółka COPA-DATA Polska z dniem 1-go października 2019 zrobiła kolejny krok w swoim rozwoju i rozpoczyna przełomowy etap swojej działalności.

 

Serdecznie gratulujemy dwóm osobom Urszuli Bizoń-Żaba i Tomaszowi Papaj, które pomogły budować i rozwijać polskie biuro firmy COPA-DATA a od października przejmą nowe role mające na celu dalszy rozwój COPA-DATA Polska. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Alexander Punzenberger pozostaje w zarządzie na stanowisku prezesa spółki COPA-DATA Polska.

Od marketing managera austriackiej spółki po dyrektora zarządzającego w Polsce

W grudniu 2010 roku rejestracja spółki COPA-DATA Polska stała się faktem i oficjalnie rozpoczęła się działalność biura w Krakowie. Kilka miesięcy wcześniej jako marketing manager na Polskę do COPA-DATA GmbH, której rejon działania obejmuje kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu dołączyła Urszula Bizoń-Żaba. Doskonała lokalizacja pozwalająca na wzmocnienie sprzedaży w Polsce i krajach ościennych przekonała Alexandra Punzenberger, prezesa COPA-DATA GmbH o zainwestowaniu w Polsce, a osobą odpowiedzialną za budowę struktur uczynił właśnie Urszulę Bizoń-Żaba. Po sukcesach związanych z budowaniem marki zenon i COPA-DATA w Polsce, podjęła się ona wyzwań związanych z zarządzaniem polską jednostką, najpierw jako dyrektor operacyjny, a od kwietnia bieżącego roku również jako prokurent w zarządzie spółki. Jej 10-letnie doświadczenie w COPA-DATA, determinację w realizacji celów oraz szeroko rozwinięte kompetencje menadżerskie docenił Alexander Punzenberger powierzając jej od października b.r. kierowanie polskim oddziałem COPA-DATA.

 – Jestem dumna, że od dekady pracuje w firmie, która w centrum stawia potrzeby klientów. Z każdym kolejnym zrealizowany projektem zenon mam świadomość, że udało się zoptymalizować pracę drugiego człowieka, poprawić jakość produktu czy oszczędzić energię lub wyprodukować ją z odnawialnych źródeł. I właśnie to będzie napędzać mnie przez kolejne dziesięć lat – mówi nowa dyrektor zarządzająca COPA-DATA Polska.

Sprzedaż oparta na rzetelnej wiedzy technicznej

Tomasz Papaj, który do COPA-DATA Polska dołączył na początku 2011 roku jako ambitny inżynier ds. sprzedaży, szybko zaczął osiągać sukcesy dzięki, którym firma umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyki procesów w branży produkcyjnej i energetycznej. Na przestrzeni lat dzięki jego pracy zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów w różnych branżach, o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych HMI aż do rozbudowanych projektów SCADA z wykorzystaniem zenon Analyzer. Jego zdolności sprzedażowe wraz ze stale rozwijaną wiedzą techniczną zaowocowały nawiązaniem współpracy z firmami partnerskimi z Polski, które prężnie implementują projekty z wykorzystaniem Platformy Programowej zenon, a także uczelniami, wśród których nie mogło zabraknąć krakowskiej Akademii-Górniczo-Hutniczej. Innowacyjne pomysły wdrożone w dziale technicznych wprowadziły znaczenie słowa "support" na wyższy poziom i sprawiły, że na rynku rozwiązań softwarowych COPA-DATA jest postrzegana jako firma, udzielająca najbardziej skutecznej pomocy technicznej i o najwyższym odsetku uczestników zadowolonych ze szkoleń technicznych.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Cytat: "Tym samym spółka COPA-DATA Polska z dniem 1-go października 2019 zrobiła kolejny krok w swoim rozwoju i rozpoczyna przełomowy etap swojej działalności."

Przełomowy etap swojej działalności dopiero się rozpocznie po wymianie prezesa.
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
www.copadata.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl