Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska - ZENON - COPA-DATA - ZENON ANALYZER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska

Nowe role długoletnich pracowników COPA-DATA Polska
fot. W środku Alexander Punzenberger, obecny prezes, po prawej Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor zarządzająca COPA-DATA Polska oraz Tomasz Papaj dyrektor działu techniczno-sprzedażowego w COPA-DATA Polska.

Urszula Bizoń-Żaba powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego i Tomasz Papaj na stanowisko dyrektora działu techniczno-sprzedażowego przez prezesa COPA-DATA Polska Sp. z o.o. Tym samym spółka COPA-DATA Polska z dniem 1-go października 2019 zrobiła kolejny krok w swoim rozwoju i rozpoczyna przełomowy etap swojej działalności.

 

Serdecznie gratulujemy dwóm osobom Urszuli Bizoń-Żaba i Tomaszowi Papaj, które pomogły budować i rozwijać polskie biuro firmy COPA-DATA a od października przejmą nowe role mające na celu dalszy rozwój COPA-DATA Polska. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Alexander Punzenberger pozostaje w zarządzie na stanowisku prezesa spółki COPA-DATA Polska.

Od marketing managera austriackiej spółki po dyrektora zarządzającego w Polsce

W grudniu 2010 roku rejestracja spółki COPA-DATA Polska stała się faktem i oficjalnie rozpoczęła się działalność biura w Krakowie. Kilka miesięcy wcześniej jako marketing manager na Polskę do COPA-DATA GmbH, której rejon działania obejmuje kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu dołączyła Urszula Bizoń-Żaba. Doskonała lokalizacja pozwalająca na wzmocnienie sprzedaży w Polsce i krajach ościennych przekonała Alexandra Punzenberger, prezesa COPA-DATA GmbH o zainwestowaniu w Polsce, a osobą odpowiedzialną za budowę struktur uczynił właśnie Urszulę Bizoń-Żaba. Po sukcesach związanych z budowaniem marki zenon i COPA-DATA w Polsce, podjęła się ona wyzwań związanych z zarządzaniem polską jednostką, najpierw jako dyrektor operacyjny, a od kwietnia bieżącego roku również jako prokurent w zarządzie spółki. Jej 10-letnie doświadczenie w COPA-DATA, determinację w realizacji celów oraz szeroko rozwinięte kompetencje menadżerskie docenił Alexander Punzenberger powierzając jej od października b.r. kierowanie polskim oddziałem COPA-DATA.

 – Jestem dumna, że od dekady pracuje w firmie, która w centrum stawia potrzeby klientów. Z każdym kolejnym zrealizowany projektem zenon mam świadomość, że udało się zoptymalizować pracę drugiego człowieka, poprawić jakość produktu czy oszczędzić energię lub wyprodukować ją z odnawialnych źródeł. I właśnie to będzie napędzać mnie przez kolejne dziesięć lat – mówi nowa dyrektor zarządzająca COPA-DATA Polska.

Sprzedaż oparta na rzetelnej wiedzy technicznej

Tomasz Papaj, który do COPA-DATA Polska dołączył na początku 2011 roku jako ambitny inżynier ds. sprzedaży, szybko zaczął osiągać sukcesy dzięki, którym firma umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyki procesów w branży produkcyjnej i energetycznej. Na przestrzeni lat dzięki jego pracy zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów w różnych branżach, o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych HMI aż do rozbudowanych projektów SCADA z wykorzystaniem zenon Analyzer. Jego zdolności sprzedażowe wraz ze stale rozwijaną wiedzą techniczną zaowocowały nawiązaniem współpracy z firmami partnerskimi z Polski, które prężnie implementują projekty z wykorzystaniem Platformy Programowej zenon, a także uczelniami, wśród których nie mogło zabraknąć krakowskiej Akademii-Górniczo-Hutniczej. Innowacyjne pomysły wdrożone w dziale technicznych wprowadziły znaczenie słowa "support" na wyższy poziom i sprawiły, że na rynku rozwiązań softwarowych COPA-DATA jest postrzegana jako firma, udzielająca najbardziej skutecznej pomocy technicznej i o najwyższym odsetku uczestników zadowolonych ze szkoleń technicznych.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Cytat: "Tym samym spółka COPA-DATA Polska z dniem 1-go października 2019 zrobiła kolejny krok w swoim rozwoju i rozpoczyna przełomowy etap swojej działalności."

Przełomowy etap swojej działalności dopiero się rozpocznie po wymianie prezesa.
COPA-DATA Polska
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
fax.  +48(12)2901044
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl