Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community - ZENON - COPA-DATA - PROGRAM PARTNERSKI - PV SOLAR - G-FLEX - ENGILAB - COPA-DATA PARTNER COMMUNITY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community

Nowi partnerzy w programie COPA-DATA Partner Community
fot. Program partnerski COPA-DATA to międzynarodowa sieć specjalistów w dziedzinie automatyki przemysłowej i energetycznej gdzie głównymi filarami są: wzajemne zaufanie, zaangażowanie i inspirujące projekty na bazie Platformy Oprogramowania zenon.

Firma COPA-DATA ogłosiła, że jej międzynarodowa społeczność programu Partner Community powitała w swoim gronie kolejnych członków. Firmy PV Solar, G-Flex oraz Engilab dołączyły do programu partnerskiego COPA-DATA Partner Community, który działa od 2011 i ma w swoich szeregach wiele znanych firm z Polski i zagranicy. 

Powołany 10 lat temu program partnerski COPA-DATA Partner Community posiada obecnie ponad kilkaset członków z całego świata. Jego celem jest budowanie, wspólnie z partnerami, w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie nowoczesnych rozwiązań opartych o Platformę zenon. COPA-DATA Polska realizując tę strategię zaprosiła do współpracy firmy PV Solar, G-Flex i Engilab.

PV Solar to firma powstała w 2013 roku, od początku działająca w branży fotowoltaiki. „Zaczęliśmy jako mały instalator domowych instalacji, a na dzień dzisiejszy tworzymy farmy fotowoltaiczne oraz instalacje przemysłowe” – mówi nam Pan Sławomir Oczoś – główny inżynier w firmie PV Solar. I dodaje dalej: ,, Drugim profilem działalności jest sprzedaż hurtowa komponentów fotowoltaicznych. Na dzień dzisiejszy rocznie tworzymy instalacje o sumarycznej mocy sięgającej nawet kilkunastu megawatów, a klienci hurtowni zakupują u nas kilka kontenerów materiału tygodniowo.’’ Więcej informacji oraz pełną ofertę partnera można znaleźć na: https://pv-system.pl/.

Firma G-Flex założona została w odpowiedzi na zapotrzebowanie na najwyższą jakość usług w zakresie automatyki przemysłowej. „Tworzymy kompleksowe systemy sterowania dla maszyn i urządzeń. Wykonujemy integracje nowych i używanych maszyn na liniach produkcyjnych. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w migracji i optymalizacji istniejących systemów sterowania. Naszą misją jest tworzenie niezawodnych, bezpiecznych, ergonomicznych i przyjaznych środowisku rozwiązań realizujących i wspierających proces produkcji” – komentuje Pan Rafał Golnau, założyciel firmy i prezes zarządu. Dodatkowe informacje można znaleźć na: https://g-flex.pl/

Engilab to firma zatrudniająca inżynierów z bardzo dużym doświadczeniem w branży automatyki, która powstała w 2020 roku, prowadząca działalność w zakresie specjalistycznego projektowania, wdrażania planów i rozwiązań dla klientów końcowych oraz inżynierii i związanego z nią doradztwa technicznego.

W ramach swojej wizji firmy chcą stale zwiększać swoją rozpoznawalność i udział w rynku poprzez oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z międzynarodową firmą COPA-DATA i poszerzeniu swojego portfolio o wszechstronną Platformę Programową zenon osiągną ten cel w najbliższej przyszłości.

Partnerska współpraca kluczem do sukcesu

COPA-DATA Polska współpracuje z inżynierami z firmy G–Flex już od paru lat. Obie firmy zgodnie uważają, iż najważniejszą zaletą współpracy jest dobra komunikacja pomiędzy partnerami, a w szczególności inżynierami odpowiedzialnymi za oprogramowanie i projekty. ,,Profesjonalizm, tak naszym zdaniem, najtrafniej określić można odczucia płynące ze współpracy z COPA-DATA Polska. Profesjonalna obsługa w atmosferze życzliwości i rzetelne wsparcie techniczne, będące wyznacznikiem jakości świadczenia usług na rynku. Wszystko to sprawia, że firmę COPA-DATA i platformę zenon polecamy wszystkim, którzy chcą dostarczać produkty najwyższej jakości” – potwierdza prezes G-Flex, Rafał Golnau. A jakie są oczekiwania nowego członka programu partnerskiego? Pan Golnau odpowiada: „Chcemy, aby przystąpienie do programu partnerskiego było bodźcem do rozwoju naszych pracowników oraz produktów. Możliwość czerpania wiedzy od wysoko wykwalifikowanych inżynierów wsparcia technicznego oraz wymiana doświadczeń z innymi partnerami programu jest ekscytującą wizją dla rozwoju firmy”. 

Z kolei firma PV Solar rozpoczęła współpracę z COPA-DATA Polska niedawno, ale już mocno zaznaczyła swoją obecność w programie. „Pierwsze rozmowy z firmą COPA-DATA odbywały się z końcem roku 2020, od początku roku 2021 podjęliśmy współpracę w ramach przeszkolenia w zakresie obsługi platformy zenon, a teraz wkraczamy na rynek jako oficjalny partner COPA-DATA. Czego oczekujemy? Mamy nadzieję, że nadal będą nas wspierać w kwestiach technicznych, które nas zaskoczą, razem z nimi będziemy się rozwijać i tworzyć ciekawe projekty. Rozwiązania rynkowe są ograniczane i nie zawsze wystarczały na potrzeby naszych projektów, potrzebowaliśmy więc uniwersalnego narzędzia pozwalającego na nieograniczone możliwości. Oferta firmy COPA-DATA spełnia wszelkie nasze wymagania, a zaangażowanie i podejście do partnerów zaważyło o decyzji” – mówi Sławomir Oczoś i dalej kontynuuje: ,,Ponadto ze względu na dotychczasowy, krótki okres współpracy firma PV Solar wdrożyła na razie oprogramowanie zenon w kilku projektach pokazowych – m.in.: monitoringu farm fotowoltaicznych oraz systemów zarządzania energią w placówkach przemysłowych. „Jednak ze względu na spore zainteresowanie tymi rozwiązaniami, w najbliższym czasie rozpoczynamy nasze pierwsze oficjalne projekty” – kończy Pan Sławomir Oczoś. 

Partnerzy mogą uczestniczyć w dwóch kategoriach członkostwa (członkowie certyfikowani i niecertyfikowani) i czterech poziomach członkostwa (Listed Member, Bronze Partner, Silver Partner i Gold Partner)

Partnerzy mogą uczestniczyć w dwóch kategoriach członkostwa (członkowie certyfikowani i niecertyfikowani) i czterech poziomach członkostwa (Listed Member, Bronze Partner, Silver Partner i Gold Partner).

Źródło: COPA-DATA

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

COPA-DATA Polska
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
fax.  +48(12)2901044
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl