COPA-DATA na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej - OZE - ZARZĄDZANIE ENERGIĄ - ENERGETAB - ZENON - MIKROSIECI - ZENON ENERGY EDITION
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności COPA-DATA na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej
drukuj stronę
poleć znajomemu

COPA-DATA na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej

COPA-DATA na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej
fot. zenon Energy Edition

W dniach 12-14 września br. w Bielsku-Białej już po raz 36-ty odbędą się targi branży energetycznej. ENERGETAB to największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki, które przyciągają specjalistów, chcących poznać nowości i trendy z tej branży. Na stoisku COPA-DATA mieszczącym się w hali A, stoisko numer 32, będzie można zapoznać się z rozwiązaniami jakie oferuje zenon Software Platform dla branży energetycznej oraz zobaczyć najnowszą wersję oprogramowania zenon 12.

 

Zrównoważony rozwój w branży energetycznej z zenon Software Platform

Warunkiem wstępnym produkcji neutralnej dla klimatu jest inteligentny system zarządzania danymi energetycznymi (EDMS). EDMS wykorzystuje urządzenia i czujniki Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) do zbierania informacji o zużyciu energii w czasie rzeczywistym. Jest on częścią nadrzędnego systemu zarządzania energią. Na podstawie tych danych firmy produkcyjne lub producenci maszyn przemysłowych mogą aktywnie monitorować swoje zużycie energii, dzięki czemu mogą podejmować odpowiednie działania, aby je zmniejszyć. W ten sposób firmy produkcyjne zapewniają większą przejrzystość w zakresie zużycia energii, wyższą wydajność i redukcję kosztownych i emitujących duże ilości CO₂ procesów. System zarządzania danymi energetycznymi zenon wspiera niezbędne raportowanie w oparciu o normę ISO 50001.

Kolejnym ważnym punktem na mapie inteligentnego zarządzania danymi energetycznymi są systemy magazynowania energii (ESS). Bateryjne systemy magazynowania energii umożliwiają lepsze wykorzystanie energii, poprawę jakości zasilania i wykorzystanie powiązanych zasobów. W oparciu o BESS można również realizować nowe modele biznesowe i usługi.

Różne funkcje i szablony zenon Software Platform umożliwiają szybkie i łatwe konfigurowanie, sterowanie, monitorowanie i raportowanie oraz doskonałe współdziałanie z każdym innym systemem w ekosystemie energetycznym XXI wieku m. in. na zarządzenie mikrosieciami w instalacjach OZE. System na bieżąco analizuje dane oraz implementuje algorytmy rozwiązań: sterowania, regulacji oraz blokowania. zenon Energy Edition  zenon Energy Edition pozwala na efektywne zarządzanie danymi energetycznymi. Sprawdza się idealnie do analizy danych energetycznych z OZE oraz pomaga monitorować proces magazynowania energii.

 

zenon 12 – poznaj najnowszą wersję oprogramowania firmy COPA-DATA

W najnowszej wersji oprogramowania zenon 12 nacisk położony jest na wsparcie dla systemu operacyjnego Linux, internetowych interfejsów użytkownika i IIoT. Obejmuje to m. in. nową usługę wizualizacji internetowej HTML. COPA-DATA koncentruje się na ulepszonych możliwościach niezależnego od lokalizacji działania rozproszonych elektrowni oraz na cyfryzacji jako czynniku umożliwiającym rozwój w kierunku bardziej zrównoważonego rozwoju w dziedzinie dostaw i produkcji energii. Na targach Energetab będą prezentowane zastosowania zenon 12 Energy Edition.

Hala A, stoisko 32. Odwiedź specjalistów z COPA-DATA!

Podczas rozmów z naszymi inżynierami oraz w trakcie testowania wersji DEMO naszego oprogramowania, będzie można osobiście przekonać się o tym, jak energetyka łączy się z technologią IIoT oraz jakie korzyści płyną z cyfryzacji zakładów produkcyjnych. Przedstawimy Państwu również szeroki zakres zastosowania naszego oprogramowania w zakresie produkcji i magazynowania energii. Termin spotkania z przedstawicielem firmy można zarezerwować TUTAJ.

EV charging demo

Dzięki platformie systemowej zenon zarządzanie stacjami ładowania pojazdów elektrycznych jest niezwykle łatwe.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
www.copadata.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl