32. Międzynarodowe Energetyczne targi ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA - ZENON - COPA-DATA - ENERGETAB 2019 - COMMAND SEQUENCER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 32. Międzynarodowe Energetyczne targi ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA
drukuj stronę
poleć znajomemu

32. Międzynarodowe Energetyczne targi ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA

32. Międzynarodowe Energetyczne targi ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA
fot. Platforma oprogramowania zenon Energy Edtion jest szybka, bardziej wydajna i zapewnia lepszą komunikacje zgodną z protokołami energetycznymi i bezpieczeństwo niż kiedykolwiek wcześniej.

COPA-DATA, firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w rozwiązaniach dla automatyki przemysłowej oraz producent Platformy Programowej zenon wykorzystywanej w branży energetycznej już po raz kolejny będzie wystawcą podczas międzynarodowych targów ENERGETAB. W związku z tym zapraszamy wszystkich związanych z branżą do Bielska-Białej na stoisko, gdzie zaprezentowane zostaną rozwiązania dedykowane specjalnie branży energetycznej.

Targi ENERGETAB, odbywające się w malowniczym mieście Bielsku-Białej, położonym na południu Polski u stóp gór Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, to największe wydarzenie targowe w Polsce dla wszystkich związanych z branżą energetyczną. Co roku zjeżdżają tutaj specjaliści, którzy chcą poznać nowości i trendy w branży energetycznej. Wśród zwiedzających nie brakuje również lokalnych firm. W program targów świetnie wpisuje się platforma Programowa zenon, która oferuje klientom rozwiązania dopasowane do wymagań charakterystycznych dla przemysłu energetycznego. Umożliwia ona między innymi niezawodny nadzór i ergonomiczną kontrolę podstacji, rozdzielni, sieci rozdzielczych i elektrowni, a także farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych. Oprogramowanie zenon można wykorzystywać zarówno na etapie wytwarzania, przesyłu, jak i dystrybucji energii elektrycznej. Sterowniki opracowane przez COPA-DATA gwarantują zgodność ze standardami międzynarodowymi, takimi jak IEC 61850/IEC 61400-25, IEC 60870 i DNP3. Dzięki integracji modułu zenon Logic, opartego na standardzie IEC 61131-3, zenon Energy Edition jest kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki w branży energetycznej. Integrity Level 2 dla systemów informatycznych i infrastruktur.

Dowiedz się więcej o: Command Sequencer i zenon Process Recorder

Oprogramowanie zenon Software Platform posiada wiele modułów,które są dedykowane branży energetycznej. Podczas targów specjalnie dla klientów z sektora energetycznego zostaną zaprezentowane m.in: GIS Editor i GIS Control dające możliwość łączenia danych z systemów informacji geograficznej (ang: geo-information systems, GIS) z wizualizacjami w oprogramowaniu zenon, dzięki czemu sieci energetyczne oraz aktualne statusy (np. alarmy) w wizualizacji zenon na mapach geograficznych są widoczne bezpośrednio na mapie. Ponadto zwiedzający uzyskają informacje jak zlokalizować awarię w oparciu o impedancję czy też o tym, jak zenon Process Recorder pozwala śledzić szczegółowy przebieg błędów i problemów już po fakcie ich wystąpienia i wiele, wiele innych.

Command Sequencer moduł oprogramowania zenon Energy Edition co roku wzbudza największe zainteresowanie wśród zwiedzających.

Command Sequencer moduł oprogramowania zenon Energy Edition co roku wzbudza największe zainteresowanie wśród zwiedzających.

Team COPA-DATA Polska czeka na Energetabie

Podczas rozmów z naszymi inżynierami oraz w trakcie testowania wersji DEMO, będzie można osobiście przekonać się o tym, jak digitalizacja nieuchronni zmierza do świata energetyki i jakie są z tego tytułu benefity a jakie zagrożenia. Kwestie bezpieczeństwa to dla COPA-DATA od wielu lat priorytet dlatego również i w tej kwestii podzielimy się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

,,Ze względu na duże zainteresowanie podczas wcześniejszych edycji, gorąco zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji spotkania, zwłaszcza że jest to jedna z nielicznych okazji do rozmowy z Prezesem spółki COPA-DATA Polska Sp. zo.o. Panem Alexandrem Punzenberger” - przypomina Urszula Bizoń-Żaba. Można to zrobić drogą mailową (sales.pl@copadata.com) lub telefonicznie: (12) 290 10 54.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
COPA-DATA Polska
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl