Nowy 6,5-cyfrowy multimetr Keithley DMM6500 dostępny w przedsprzedaży tylko w Farnell element14 - EKRAN DOTYKOWY - INTERFEJS DOTYKOWY - MULTIMETR CYFROWY - WYŚWIETLACZ DOTYKOWY - FARNELL ELEMENT14 - MULTIMETR LABORATORYJNY - KEITHLEY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowy 6,5-cyfrowy multimetr Keithley DMM6500 dostępny w przedsprzedaży tylko w Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy 6,5-cyfrowy multimetr Keithley DMM6500 dostępny w przedsprzedaży tylko w Farnell element14

Nowy 6,5-cyfrowy multimetr Keithley DMM6500 dostępny w przedsprzedaży tylko w Farnell element14
fot. cyfrowy multimetr laboratoryjny Keithley DMM6500

Cyfrowy multimetr z 5-calowym wyświetlaczem dotykowym, próbkowaniem 1 MSa/s, wbudowaną pamięcią 7 MSa i zwiększoną czułością. 

Farnell element14 oferuje swoim klientom w Europie możliwość zamówienia w przedsprzedaży nowego 6,5-cyfrowego multimetru Keithley DMM6500, z szybką dostawą 16 kwietnia 2018 r. DMM6500 to nowoczesny cyfrowy multimetr laboratoryjny, świetnie nadający się dla inżynierów-konstruktorów i specjalistów zajmujących się testowaniem elektroniki na linii produkcyjnej. Ma więcej funkcji pomiarowych niż starsze modele, najlepsze w swojej klasie możliwości szybkiej analizy danych oraz cenę, która nie zachwieje budżetem.

DMM6500 obsługuje wszystkie funkcje pomiarowe, jakich można oczekiwać od multimetru laboratoryjnego, eliminując tym samym konieczność dokupowania dodatkowych modułów. Jest w stanie realizować 15 różnych pomiarów, wliczając w to mierzenie pojemności, temperatury (z użyciem RTD, termistora i termopary), testowanie diody z różnymi źródłami prądu oraz próbkowanie z szybkością do 1 MSa/s. Tak szybka digitalizacja wyników jest szczególnie użyteczna podczas pomiarów napięcia lub prądu, np. gdy użytkownik stara się wykryć chwilowe anomalie, lub przeanalizować zdarzenia związane z zasilaniem, co ma znaczenie podczas badania pracy nowoczesnych urządzeń zasilanych bateryjnie. Prąd i napięcie mogą być próbkowane z użyciem 16-bitowego, programowalnego konwertera, który jest w stanie pracować z szybkością do 1 MSa/s, dzięki czemu multimetr jest w stanie rejestrować przebiegi czasowe bez potrzeby stosowania jakiejkolwiek dodatkowej aparatury.

Najbardziej zauważalną cechą DMM6500 jest duży, 5-calowy wyświetlacz dotykowy, który ułatwia nie tylko oglądanie, ale i interakcje z wynikami pomiarów oraz analizowanie ich za pomocą prostych gestów. Pomijając sam wyświetlacz, DMM6500 ma wyjątkowe możliwości pomiarów analogowych. Jego dokładność w trakcie pomiarów napięcia stałego jest gwarantowana na poziomie 25 PPM (0,0025%) w ciągu pierwszego roku i na poziomie 30 PPM w drugim roku, co pozwala wydłużyć okresy pomiędzy kalibracjami.

Do kluczowych zalet należą:

  • Więcej funkcji pomiarowych i szersze zakresy pomiarowe (a w tym zakresy od 10 µA do 10 A i od 1 Ω do 100 MΩ) oraz większa czułość, by zwiększyć użyteczność multimetru oraz umożliwić pomiary nowych komponentów i produktów o bardzo niskim poborze mocy.
  • Próbkowanie z szybkością 1 MSa/s, pozwalające zarejestrować złożone i szybkie przebiegi.
  • 5-calowy (12,7 cm), pojemnościowy wyświetlacz dotykowy, obsługujący wiele punktów dotyku jednocześnie, z odpowiednio zaprojektowanym interfejsem i uproszczonym menu, by umożliwić szybką, dogłębną analizę danych. Graficzna prezentacja wyników, obsługa gestów, kursorów i obliczenia statystyczne pozwalają inżynierom lepiej wniknąć w pomiary i przeanalizować charakterystykę przebiegów.
  • Najszybsze pomiary wielu parametrów jednocześnie, zmniejszające czas potrzebny na przebadanie produktów w systemach zautomatyzowanych.
  • Obsługa skryptów testowych, zmniejszająca czasochłonną komunikację z PC i pozwalająca dostosować pomiary do konkretnych aplikacji.
  • Opcjonalne karty skanujące, które pozwalają na zwiększenie liczby pomiarów możliwych do wykonania za pomocą pojedynczego multimetru.
  • Emulacja pracy jako cyfrowe multimetry Keithley 2000 i Keysight 34401A, co pozwala na modernizację wyposażenia laboratoryjnego, bez potrzeby pisania kodu skryptów testujących na nowo.
  • Duży rozmiar wbudowanej pamięci, przechowuje do 7 milionów odczytów oraz dodatkowy port USB do podłączenia nośnika pamięci, na którym można zapisywać odczyty, konfigurację sprzętu i zrzuty ekranu.
  • Specyfikacja jest przewidziana na 2 lata pracy urządzenia i pozwala zmniejszyć koszty użytkowania aparatury.
  • 3-letnia gwarancja.

Keithley DMM6500 jest dostępny do zamówienia w przedsprzedaży w sklepie Farnell element14 w Europie.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl