ABB RoomTouch czyli KNX z technologią swipe - KNX - INTELIGENTNY DOM - INTERFEJS DOTYKOWY - ABB - AUTOMATYKA DOMOWA - WYŚWIETLACZ DOTYKOWY - STEROWANIE GESTEM - SMART HOME - ABB ROOM TOUCH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ABB RoomTouch czyli KNX z technologią swipe
drukuj stronę
poleć znajomemu

ABB RoomTouch czyli KNX z technologią swipe

ABB RoomTouch czyli KNX z technologią swipe
fot. ABB RoomTouch®

Intuicyjne urządzenie sterujące pomieszczeniem ABB RoomTouch®

Zapotrzebowanie na wydajną technologię inteligentnych budynków stale rośnie, dlatego ABB wprowadza na rynek swoje intuicyjne urządzenie sterujące pomieszczeniem – KNX z technologią swipe. Analitycy McKinsey przewidują, że liczba urządzeń IoT na całym świecie przekroczy 75 mld do 2051 roku. ABB kontynuuje wprowadzanie innowacji, aby sterowanie budynkiem stało się bardziej inteligentne i łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Nowe urządzenie sterujące ABB RoomTouch® zostało zaprojektowane w celu wspierania klientów w prowadzeniu bardziej zrównoważonej działalności zarówno dziś, jak i w przyszłości. Charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem i prostą obsługą – użytkownicy mogą kontrolować każdy element swojego pokoju za pomocą jednego panelu ściennego, po prostu przesuwając ekran.

Dzięki ABB RoomTouch® można łatwo sterować funkcjami, wystarczy przesunąć palcem w górę, aby otworzyć rolety, lub w dół, by je zamknąć. Za pomocą panelu dotykowego użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane sceny w pokoju, takie jak scena do oglądania filmów, w której opuszczają się rolety i ściemniają światła. Panelem można również sterować, przesuwając menu lub dotykając w celu potwierdzenia operacji, takiej jak włączenie światła.

Dla dodatkowej oszczędności energii urządzenie zostało wyposażone w tryb czuwania i włącza się automatycznie, gdy wykryje obecność kogoś w pobliżu. Oferuje również tryb dzienny i nocny, aby dopasować się do aktualnego oświetlenia w pomieszczeniu.

ABB RoomTouch®

ABB RoomTouch® został zaprojektowany tak, aby uprościć użytkownikom życie i umożliwić im łatwe sterowanie wszystkimi codziennymi funkcjami w inteligentnym domu – od oświetlenia po HVAC, stacje pogodowe i audio – za pomocą jednego urządzenia.

„Inteligentna technologia zmieniła nasz sposób życia, tworząc bardziej intuicyjne i przyjazne przestrzenie. To najnowsze urządzenie łączy stylowy wygląd z wysokim poziomem funkcjonalności, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad inteligentnymi budynkami” - powiedział Jarosław Grabowski, kierownik biznesu automatyki budynków i osprzętu elektroinstalacyjnego ABB w Polsce.

ABB RoomTouch® ma wyjątkowo smukłą, 11-milimetrową konstrukcję, elegancką metalową ramę i wysokiej jakości szklany panel. Jest dostępny w stylowym czarnym lub białym kolorze. Przed instalacją użytkownicy mogą zdecydować, czy chcą zainstalować urządzenie poziomo czy pionowo.

Oprócz sektora mieszkaniowego panel ABB RoomTouch® sprawdzi się w zastosowaniach komercyjnych, takich jak sale konferencyjne, biura i gabinety lekarskie.

ABB RoomTouch czyli KNX z technologią swipe

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl