Nawet 30-proc. rabaty na aparaturę kontrolno-pomiarową i narzędzia dla szkół, uniwersytetów i jednostek badawczych non-profit - EDUKACJA - FARNELL - FLUKE - STACJA LUTOWNICZA - WELLER - TEKTRONIX - OSCYLOSKOPY CYFROWE - FLUKE NETWORKS - ZESTAW EDUKACYJNY - ROHDE & SCHWARZ - KEITHLEY - KLEIN TOOLS - PACE - KEYSIGHT TECHNOLOGIES - FLIR SYSTEMS - AIM TTI - BK PRECISION - SEFRAM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nawet 30-proc. rabaty na aparaturę kontrolno-pomiarową i narzędzia dla szkół, uniwersytetów i jednostek badawczych non-profit
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nawet 30-proc. rabaty na aparaturę kontrolno-pomiarową i narzędzia dla szkół, uniwersytetów i jednostek badawczych non-profit

Nawet 30-proc. rabaty na aparaturę kontrolno-pomiarową i narzędzia dla szkół, uniwersytetów i jednostek badawczych non-profit
fot. Program zniżek sprawia, że aparatura kontrolno-pomiarowa oraz narzędzia najlepszych marek stają się dostępne dla szkół, uniwersytetów i jednostek badawczych non-profit

Farnell wspiera edukację poprzez program zniżek, oferując nawet 30-procentowe rabaty na aparaturę i narzędzia najlepszych marek. 

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, ponownie rozszerzył swój program zniżek dla szkół, uczelni i instytucji naukowych, pomagając im utrzymywać i modernizować własne laboratoria, przy jednoczesnym oszczędzaniu budżetu, jakim dysponują. Obecnie dostępne zniżki sięgają nawet 30 procent i obejmują produkty pochodzące od coraz większej liczby dostawców, a w tym takich firm jak: Tektronix, Keithley, Keysight Technologies, Fluke, Fluke Networks, Flir Systems, Aim TTi, Rohde & Schwarz, BK Precision, Sefram, Klein Tools, Pace i Weller.

Instytucje zajmujące się nauczaniem potrzebują najnowocześniejszego sprzętu, by móc zapewnić odpowiednio wysoką jakość edukacji oraz by umożliwić studentom bezproblemowe wkroczenie w świat pracy i profesjonalnych badań. Zniżki oferowane przez firmę Farnell mogą pomóc zapewnić odpowiedni sprzęt, który pozwoli przyciągnąć nowych studentów i wesprze osoby już teraz studiujące, nawet w instytucjach edukacyjnych i naukowych, które mierzą się z dużymi ograniczeniami budżetowymi.

Bezpłatny dostęp do zasobów online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, materiałów wideo i webinariów jest oferowany wszystkim klientom na stronie Farnella. Wiele z dostępnych produktów może być zaprezentowanych na żywo oraz obejmuje prezentacje multimedialne. Ponadto towary z oferty edukacyjnej są wysyłane do odbiorców w dniu zamówienia.

W ramach programu zniżek edukacyjnych w firmie Farnell dostępne są m.in. następujące, świetnie sprzedające się produkty, opracowane specjalnie pod kątem edukacji:

  1. Źródło prądowo-napięciowe Keithley 2450 z funkcjami pomiarowymi (produkty serii 2400): To 20-watowe źródło prądowo-napięciowe może jednocześnie mierzyć natężenie, napięcie i rezystancję, zachowując przy tym dużą szybkość i precyzję pomiarów. Dzięki temu stanowi interesującą alternatywę dla oddzielnych źródeł mocy i multimetrów cyfrowych. Może też pracować jako wysoce dokładne, elektroniczne obciążenie, użyte do rozładowywania akumulatorów i przeprowadzania scenariuszy testowych pod kątem monitorowania poboru prądu z ogniw czy w innych sytuacjach.
  2. Cyfrowy oscyloskop Keysight EDUX1002A: Oscyloskop serii InfiniiVision 1000X o paśmie 50 MHz, 2+1-kanałowy, z częstotliwością próbkowania 1 GSa/s i pamięcią 100 kSa oraz minimalnym czasem narastania nieprzekraczającym 7 ns. Jest to model edukacyjny, szczególnie dobry dla studentów i osób początkujących, gdyż został zaprojektowany tak, by cechować się wysoką jakością i bazować na sprawdzonych w przemyśle technologiach, a jednocześnie by obejmował w standardowej wersji wszystko to, co potrzebne do pracy nauczycielom.
  3. Cyfrowy oscyloskop Tektronix TBS1072B-EDU: Ten 70-megahercowy, dwukanałowy oscyloskop został zaprojektowany specjalnie by sprostać dzisiejszym potrzebom szkół i uniwersytetów. Zawiera nowy, innowacyjny system Courseware, ma wbudowany 7-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT-LCD o rozdzielczości WVGA, pozwala na próbkowanie z szybkością do 2 GSa/s i ma dwukanałowe liczniki częstotliwości. Jest oferowany standardowo z 5-letnią gwarancją, dzięki czemu TBS1072B-EDU cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny na rynku oscyloskopów przeznaczonych do celów edukacyjnych dla osób początkujących.
  4. Zestaw edukacyjny ze stacją lutowniczą Weller WE1010 na napięcie 230 V: Zestaw ten zawiera wszystko, co potrzebne do sprawnego lutowania, a w tym: jednostkę zasilającą, kolbę lutowniczą WEP70, podstawkę PH70, obcęgi i inne elementy. Zestaw stacji lutowniczej WE1010 został zaprojektowany z myślą o studentach. Ma rozbudowane funkcje bezpieczeństwa oraz ergonomiczny uchwyt, a do wymiany grotów nie wymaga stosowania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Użytkownicy będą też mogli cieszyć się z takich funkcji, jak tryb oczekiwania z automatycznym powracaniem do zadanej temperatury, co pozwala zaoszczędzić energię. Pomocne jest też zabezpieczenie zadanych ustawień hasłem.

Wiele ze zniżek oferowanych przez producentów jest dostępnych tylko w sklepie firmy Farnell, która współpracuje z szerokim wyborem marek i ma najbogatszy wybór produktów o obniżonych cenach. Oprócz aparatury testowo-pomiarowej i narzędzi, objętych programem zniżek, klienci mogą także nabyć przewody pomiarowe, sondy, złącza i skorzystać z lokalnego wsparcia firmy Farnell, świadczonego przez centra obsługi klienta, które pomagają w sprawach technicznych i prowadzą kalibrację urządzeń przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell mówi: „Mamy nadzieję, że nasz program zniżek edukacyjnych wesprze instytucje edukacyjne w czasach, gdy ograniczenia budżetowe są silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Program ten obejmuje znaczące zniżki na świetne produkty, dostępne przez cały rok i pozwoli sprawić, że laboratoria będą wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, nawet jeśli dysponują najciaśniejszymi budżetami.”

Program zniżek edukacyjnych jest dostępny online w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl