Nowe globalne porozumienie IDT i Premier Farnell - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL - AVNET - INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY - IDT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe globalne porozumienie IDT i Premier Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe globalne porozumienie IDT i Premier Farnell

Nowe globalne porozumienie IDT i Premier Farnell
fot. IDT

Nowa umowa w sprawie globalnej dystrybucji pozwoli dostarczyć klientom Farnell element14 najnowocześniejsze produkty Integrated Device Technology.

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wraz z firmą Integrated Device Technology, Inc. (IDT, notowaną na NASDAQ jako: IDTI) ogłosili dziś podpisanie umowy partnerskiej odnośnie dystrybucji wiodących na rynku podzespołów RF, wysokowydajnych układów czasowych, interfejsów pamięci oraz połączeniowych, w tym optycznych, a także układów do zasilania bezprzewodowego i rozwiązań czujnikowych marki IDT. Sprzedaż będzie odbywała się w ramach wszystkich firm należących do koncernu Premier Farnell. Premier Farnell działa pod markami Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

Premier Farnell to globalny lider technologiczny z 80-letnim doświadczeniem w dystrybucji produktów i rozwiązań na potrzeby projektowania systemów elektronicznych, produkcji, utrzymania i konserwacji.

 – Umowa z Premier Farnell i Farnell element14 w Europie to przykład rozszerzania portfolio produktowego IDT i obecności firmy na kolejnych rynkach, przy jednoczesnym ułatwieniu dostępu do swojej oferty obecnym klientom z branż: komunikacyjnej, motoryzacyjnej, przemysłowej i konsumenckiej. Doświadczenie firmy Premier Farnell w dystrybucji rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii, szeroka grupa klientów oraz nagradzana społeczność inżynierska element14 czynią go idealnym partnerem i jesteśmy podekscytowani możliwością skorzystania z ich pozycji na rynku, by zwiększyć tempo zdobywania nowych klientów dla IDT oraz jeszcze szybciej rozszerzać swoją obecność na kolejnych rynkach – powiedział Chris Allexandre, senior vice president global sales and marketing w IDT. 

 – Jako Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, staramy się oferować naszym klientom dostęp do podzespołów, które pozwolą jak najszybciej wprowadzić ich produkty na rynek. Dodanie do naszej oferty wiodących na rynku komponentów marki IDT, począwszy od wydajnych i zaawansowanych układów radiowych, a kończąc na przełącznikach i interfejsach pamięci, stanowi ogromną wartość dla naszych klientów oraz zwiększą dostępny dla nich wybór – dodaje Simon Meadmore, Global Head of Semiconductors w Farnell element14.

Nowa współpraca pomiędzy IDT i Premier Farnell ma podstawy w ponad 30-letnim partnerstwie IDT z obecnym właścicielem Premier Farnell – Avnetem.

Aby znaleźć odpowiednie komponenty IDT, pasujące do Twojego aktualnego projektu, już dziś wejdź na stronę Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl