Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14 - ELEKTRONIKA - FARNELL - WARSZTAT - AVNET - THE BEN HECK SHOW - ELEMENT14 - WORKBENCH WEDNESDAYS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14

Workbench Wednesdays - internetowy serial dla elektroników od element14
fot. element14

Społeczność element14 rozpoczyna lato publikując premierowe odcinki serialu „Workbench Wednesdays” związanego z warsztatem elektronika.

element14.com, największa na świecie społeczność dla projektantów elektroniki, opublikowała najnowszy odcinek swojej serii programów „Workbench Wednesdays”, prowadzonych przez inżyniera, Jamesa Lewisa. Ten internetowy cykl przedstawia inżynierom wskazówki i porady na temat najnowszych narzędzi, które zwiększają produktywność w warsztatach elektronicznych, by pomóc sprytniej tworzyć nowe rozwiązania. Opublikowany dziś odcinek z całą pewnością sprawi, że włosy staną dęba, a to dlatego, że James będzie badał zabezpieczenia elektrostatyczne, jakie powinny się znaleźć w zestawie narzędzi każdego elektronika i których każdy inżynier powinien umieć używać.

Stworzyliśmy serię „Workbench Wednesdays” by pomóc członkom naszej społeczności poszerzać swoją wiedzę i by upewnić się, że dobrze rozumieją, jak wykorzystywać swoje narzędzia podczas tworzenia nowych, innowacyjnych produktów” – powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14. „James wprowadził naszą serię na nowe tory i prezentuje naszej liczącej już ponad 640 tysięcy członków społeczności perspektywę, która jest im bliska i zrozumiała, bo James sam również jest z zawodu inżynierem. Bardzo się cieszymy, że możemy kontynuować serię Workbench Wednesdays by wciąż pomagać członkom naszej społeczności w nawiązywaniu wzajemnych kontaktów, inspirowaniu kreatywności i wprowadzaniu ich projektów w życie.”

W odróżnieniu od tradycyjnych recenzji sprzętowych, w ramach serii „Workbench Wednesdays” prezentowane są praktyczne wskazówki w odniesieniu do rzeczywistych sytuacji, jakie można spotkać w laboratoriach elektronicznych. Odcinki dostarczają inżynierom i twórcom cenną wiedzę, która pomaga im w podejmowaniu decyzji na temat zakupów nowego sprzętu i gadżetów. Członkowie społeczności są również zachęcani do interakcji z gospodarzem programu oraz komentowania zaprezentowanych treści, by nabrali jeszcze lepszego zrozumienia tematu, narzędzi i omawianych koncepcji. W jednym z najbardziej popularnych odcinków serii „Workbench Wednesdays”, James zastanawiał się, kiedy nadchodzi konieczność wymiany stacji lutowniczej na nowszą oraz jak konserwować groty lutownicze w taki sposób, by jak najbardziej wydłużyć ich żywotność i sprawić, by cała stacja mogła niezawodnie pracować przez wiele lat.

Społeczność element14 to pierwsze takie miejsce, przygotowane specjalnie z myślą o profesjonalnych inżynierach, twórcach i entuzjastach. Przynosi swoim członkom wiele korzyści i pomaga im rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Społeczność element14 jest częścią firmy Farnell, która należy do koncernu Avnet. Przystępując do społeczności element14 otrzymuje się dostęp do zasobów z informacjami na temat wielu najnowocześniejszych narzędzi deweloperskich, materiałów technicznych pochodzących od dostawców, dyskusji pomiędzy członkami społeczności, webinariów oraz do czatu na żywo z zespołem wsparcia serwisu element14.

Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień. Aby dowidzieć się więcej na temat serii „Workbench Wednesdays”, publikowanej przez społeczność element14, prosimy odwiedzić stronę: https://www.element14.com/community/community/element14-presents/workbenchwednesdays.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl