Biurkowe lampki LED z funkcją zmiany barwy światła - BARWA ŚWIATŁA - LAMPY BIURKOWE - LAMPKA - GTV
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Biurkowe lampki LED z funkcją zmiany barwy światła
drukuj stronę
poleć znajomemu

Biurkowe lampki LED z funkcją zmiany barwy światła

Biurkowe lampki LED z funkcją zmiany barwy światła
fot. GTV

Jak zamienić obowiązek w kosmiczną przygodę? W nowym rok szkolnym Twoje dziecko zasiadające do swoich edukacyjnych zadań może poczuć się jak w futurystycznej stacji kosmicznej rodem z filmów science fiction. Wszystko za sprawą nowej serii lampek biurkowych GALACTIC LED firmy GTV, które designem oraz funkcjonalnością nawiązują do najnowszych trendów technologicznych.

W dwóch modelach lampek: LB-GAL3WRU-10 i LB-GAL5WRU-10, w zależności od wymagań użytkownika, możliwe jest ustawienie jednego z trzech poziomów jasności głowicy. Dodatkowo zostały one wyposażone w lampy LED Living Color, co zapewnia nie tylko funkcję ściemnienia, ale i wybór dowolnego koloru świecenia z palety RGB, dzięki czemu lampka staje się również elementem ozdobnym. Dekoracyjną barwę światła można łatwo zmienić za pomocą specjalnego kolorowego pierścienia – obracając go wyszukujemy odpowiedni kolor (im wolniej będziemy go obracać, tym precyzyjniej dobierzemy barwę światła do swoich preferencji). W wykonywaniu szkolnych zadań nie będą przeszkadzały kable - lampek można używać bezprzewodowo, bowiem zostały wyposażone w akumulator z możliwością ładowania za pomocą portu USB. Przy mocy 3 i 5 W lampki biurkowe GALACTIC LED emitują strumień świetlny odpowiednio 120 i 240 lumenów.

Najbardziej zaawansowany technologicznie model GALACTIC LED LB-GAL5WM0-10 posiada funkcję zmiany barwy światła na: ciepłą białą, neutralną białą lub zimną białą oraz aż pięć trybów zmiany jasności głowicy. Dodatkowo wyposażony jest w termometr, budzik i kalendarz, z którym planowanie szkolnych zadań staje się jeszcze prostsze. Ten model zasilany jest napięciem AC 220 – 240 V – 50-60 Hz i emituje strumień świetlny o wartości 240 lumenów.

GALACTIC LED LB-GAL5WM0-10
GALACTIC LED LB-GAL3WRU-10GALACTIC LED LB-GAL5WM0-10GALACTIC LED LB-GAL5WRU-10

Dane techniczne:

Zasilanie: 5V DC, 5V DC / 220-240V; 50-60Hz

Moc: 3W / 5W / 5W

Strumień świetlny: 120 lm / 240 lm / 240 lm

Współczynnik oddawania barw: ≥ 80

Kąt świecenia: 120°

Stopień ochrony: IP 20

Obudowa: plastik

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Klusdesign.pl
Bardzo przydatne rozwiązanie! W końcu lampka na biurko może posłużyć nie tylko do nauki
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl