Profile GLAX firmy GTV nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018 - PROFILE LED - OŚWIETLENIE MEBLOWE - GTV - GLAX - DIAMENT MEBLARSTWA
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Profile GLAX firmy GTV nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018
drukuj stronę
poleć znajomemu

Profile GLAX firmy GTV nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018

Profile GLAX firmy GTV nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018
fot. GTV

Profile GLAX uhonorowane zostały główną nagrodą w kategorii Strefa Światło – Oświetlenie w tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa”. To potwierdzenie ich oryginalności i doskonałego postrzegania przez ekspertów.

Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany jest już po raz dwunasty – w tegorocznej edycji oceniano ponad 130 produktów (meble, akcesoria i komponenty) zgłoszonych przez 90 podmiotów. Kapitułę konkursową tworzą eksperci, którzy o designie, dobrym projektowaniu i trendach zakupowych wiedzą wszystko: doświadczeni architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, naukowcy, technolodzy produkcji oraz przedstawiciele mediów, organizacji branżowych, hurtowni, firm patentowych i atestowych. Oceniając produkty Kapituła brała pod uwagę ich wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię.

 – Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że o jej przyznaniu decydują głosy praktyków i specjalistów. To również potwierdzenie oryginalności, wysokiej jakości i innowacyjności naszych produktów - wśród nagrodzonych modeli znajdują się również te do częściowego wypełnienia obrzeżem, co ogranicza ilość widocznego aluminium i pozwala na ekspozycję eleganckiego frontu. W ten sposób profil staje się mniej inwazyjny i bardziej zintegrowany z meblem – podkreśla Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu.

Profile GLAX firmy GTV nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018

Aluminiowe profile GLAX odprowadzają ciepło z taśmy, co przedłuża jej żywotność oraz zabezpieczają ją przed uszkodzeniem mechanicznym i zabrudzeniem. Zastosowanie eleganckich, liniowych opraw pozwala również na uzyskanie niebanalnych efektów świetlnych. Różnorodność kształtów i konstrukcji profili GLAX to nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych. Wszędzie tam, gdzie liczy się oryginalne i łatwe w montażu oświetlenie meblowe, profile GLAX będą optymalnym wyborem.

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w Warszawie 4 grudnia. Wtedy na przedstawicieli firmy GTV czekać będzie jeszcze jedna miła niespodzianka.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl