GTV na targach Light + Building 2018 - TAŚMA LED - PROFILE LED - FRANKFURT - LIGHT+BUILDING - GTV - GLAX
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności GTV na targach Light + Building 2018
drukuj stronę
poleć znajomemu

GTV na targach Light + Building 2018

GTV na targach Light + Building 2018

Targi Light+Building to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie zarówno dla branży oświetleniowej, jak i inżynierii budowlanej. W centrum wystawowym we Frankfurcie nad Menem swoje portfolio zaprezentuje również firma GTV.

Od 18 do 23 marca, podczas największych targów branży oświetleniowej i budowlanej – Light+Building 2018, około 2600 wystawców z całego świata prezentować będzie najnowsze produkty, techniki oświetleniowe i usługi budowlane – od technologii LED i fotowoltaicznej po elektryczne pojazdy czy „inteligentne sieci”.

 – Podczas targów będziemy promować głównie nasze autorskie, innowacyjne, aluminiowe profile GLAX do taśm LED. To coś więcej niż dekoracyjne i profesjonalne wykończenie meblowej instalacji oświetleniowej. Z pomocą aluminiowych profili można uzyskać fantastyczne efekty świetlne, a różnorodność kształtów i konstrukcji otwiera nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych – informuje Mateusz Strzałkowski, Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV.

Zaproszenie GTV na targi Light+Building

Targi Light+Building to doskonała okazja do zaprezentowania pełnego portfolio produktów z logo GTV, których szeroka gama i komplementarność pozwala na stworzenie kompleksowego systemu oświetlenia przemysłowego, obejmującego kluczowe strefy: elewację budynku, parkingi, ciągi komunikacyjne, pomieszczenia biurowe, gospodarcze i magazynowe. Obecność we Frankfurcie pozwala również na nawiązanie wielu cennych kontaktów międzynarodowych - organizatorzy szacują, że prawie połowa z 210 000 osób, która odwiedzi targi, to architekci, projektanci wnętrz, inżynierowie, planiści oraz handlowcy spoza Niemiec

 – Już dziś zapraszamy do Frankfurtu na targi Light+Building 2018. Tylko tu, w tym samym miejscu i czasie, znaleźć można najważniejsze rozwiązania w kluczowych sektorach, istotnych dla zintegrowanego planowania energooszczędnych budynków: oświetlenia, elektrotechnologii oraz automatyki domowej i budowlanej – zaprasza Mateusz Strzałkowski.

Stoisko GTV o numerze A71, zlokalizowane będzie w hali nr 4 na poziomie 2.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl