GTV na targach Light + Building 2018 - TAŚMA LED - PROFILE LED - FRANKFURT - LIGHT+BUILDING - GTV - GLAX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności GTV na targach Light + Building 2018
drukuj stronę
poleć znajomemu

GTV na targach Light + Building 2018

GTV na targach Light + Building 2018

Targi Light+Building to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie zarówno dla branży oświetleniowej, jak i inżynierii budowlanej. W centrum wystawowym we Frankfurcie nad Menem swoje portfolio zaprezentuje również firma GTV.

Od 18 do 23 marca, podczas największych targów branży oświetleniowej i budowlanej – Light+Building 2018, około 2600 wystawców z całego świata prezentować będzie najnowsze produkty, techniki oświetleniowe i usługi budowlane – od technologii LED i fotowoltaicznej po elektryczne pojazdy czy „inteligentne sieci”.

 – Podczas targów będziemy promować głównie nasze autorskie, innowacyjne, aluminiowe profile GLAX do taśm LED. To coś więcej niż dekoracyjne i profesjonalne wykończenie meblowej instalacji oświetleniowej. Z pomocą aluminiowych profili można uzyskać fantastyczne efekty świetlne, a różnorodność kształtów i konstrukcji otwiera nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych – informuje Mateusz Strzałkowski, Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV.

Zaproszenie GTV na targi Light+Building

Targi Light+Building to doskonała okazja do zaprezentowania pełnego portfolio produktów z logo GTV, których szeroka gama i komplementarność pozwala na stworzenie kompleksowego systemu oświetlenia przemysłowego, obejmującego kluczowe strefy: elewację budynku, parkingi, ciągi komunikacyjne, pomieszczenia biurowe, gospodarcze i magazynowe. Obecność we Frankfurcie pozwala również na nawiązanie wielu cennych kontaktów międzynarodowych - organizatorzy szacują, że prawie połowa z 210 000 osób, która odwiedzi targi, to architekci, projektanci wnętrz, inżynierowie, planiści oraz handlowcy spoza Niemiec

 – Już dziś zapraszamy do Frankfurtu na targi Light+Building 2018. Tylko tu, w tym samym miejscu i czasie, znaleźć można najważniejsze rozwiązania w kluczowych sektorach, istotnych dla zintegrowanego planowania energooszczędnych budynków: oświetlenia, elektrotechnologii oraz automatyki domowej i budowlanej – zaprasza Mateusz Strzałkowski.

Stoisko GTV o numerze A71, zlokalizowane będzie w hali nr 4 na poziomie 2.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl