GTV partnerem reklamowym Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 - MISTRZOSTWA EUROPY - GTV
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności GTV partnerem reklamowym Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017
drukuj stronę
poleć znajomemu

GTV partnerem reklamowym Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017

GTV partnerem reklamowym Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017

Rozpoczynające się 24 sierpnia Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn to wielkie święto nie tylko dla zagorzałych fanów siatkówki. Firma GTV, konsekwentnie realizując swoją strategię zaangażowania w promowanie sportowej aktywności, została partnerem reklamowym tych prestiżowych rozgrywek.

GTV to od lat mecenas polskiego sportu - firma jest partnerem Muzeum Legii Warszawa oraz cyklicznie organizuje ogólnopolskie turnieje piłkarskie dla drużyn młodzieżowych.

 – Nasze działania nie koncentrują się jedynie na wspieraniu piłki nożnej. Patronowaliśmy również Finałowemu Turniejowi Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn, a teraz z dumą i ogromną radością, jako partner reklamowy, wspieramy organizację Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 – mówi Przemysław Szpojankowski, Marketing Manager w firmie GTV.

Jak przystało na międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych i oświetlenia LED, reklamy firmy GTV będzie można zobaczyć na bandach LED wokół boiska na wszystkich 36 meczach mistrzostw.

 – Życzymy powodzenia wszystkim drużynom walczącym o mistrzowski tytuł, ale nasze serca są biało-czerwone – zapewnia z uśmiechem Przemysław Szpojankowski. – Wierzymy, że mieszanka doświadczenia i młodości, jaką stworzył Ferdinando De Giorgi, eksploduje formą na Stadionie Narodowym, a potem na parkietach w Trójmieście i Krakowie. W sporcie, tak jak w biznesie, liczy się pomysł, entuzjazm, konsekwencja i ciężka praca – a te lekcje nasza drużyna już odrobiła. 

Polscy siatkarze rozpoczną grę o mistrzostwo starego kontynentu 24 sierpnia meczem z reprezentacją Serbii. - Łatwo nie będzie, dlatego podczas tego spotkania ważna będzie optymalna forma i dyspozycja poszczególnych zawodników, zgranie całej drużyny, odporność psychiczna i... aktywny doping. Dlatego tych, którzy w sporcie i w biznesie stawiają na najlepszych, zapraszamy do wspólnego kibicowania. Bądźcie z nami i z Biało-Czerwonymi – zachęca Przemysław Szpojankowski. – My będziemy przed telebimami i telewizorami, na trybunach i… na LED-owych bandach.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl