Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke - FLUKE - PROMOCJA - KAMERA TERMOWIZYJNA - WIBROMETR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke
drukuj stronę
poleć znajomemu

Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke

Letnie promocje na kamery termowizyjne i wibrometry Fluke
fot. FLUKE Ti450 BM

Pierwsza z promocji dotyczy kamer termowizyjnych serii profesjonalnej Ti450, Ti400, Ti300 i Ti200. Ich zakup jest premiowany dodawanym za darmo obiektywem. W drugiej promocji oferowane są wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES, w cenie obniżonej o 16 proc.

W promocji dotyczącej kamer termowizyjnych Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200 z darmowym obiektywem nabywca może wybrać pomiędzy obiektywem szerokokątnym lub teleobiektywem.

Kamera termowizyjna Fluke Ti450 z funkcją MultiSharp Focus pozwala na wykonywanie ostrych obrazów w polu widzenia kamery, oferuje funkcję SuperResolution (4x więcej pikseli) oraz bezprzewodowe synchronizowanie obrazów z chmurą obrazów z kamery, do których można dołączyć pomiary lub przebiegi pracy. Urządzenie pozwala na nagrywanie wideo, transmisję wideo oraz zdalne sterowanie a dzięki wymiennym obiektywom inteligentnym można osiągnąć bardzo wysoką jakość szczegółów (obiektywy nie wymagają kalibracji)

W drugiej z letnich promocji oferowane są wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES, w cenie obniżonej o 16 proc.

Wibrometr Fluke 805FC z funkcją Fluke Connect ShareLive to przyrząd diagnostyczny służący do wykrywania problemów z wibracjami. Pozwala utrzymać kontakt z całym zespołem i zapewnia bardzo dokładne pomiary stanów łożysk, drgań całkowitych oraz temperatury w podczerwieni. Przyrząd ocenia poziom istotności problemu w 4-stopniowej skali i umożliwia kopiowanie danych do komputera w celu późniejszej analizy trendów. Fluke 805 FC mierzy poziom drgań całkowitych w zakresie niskich częstotliwości i wykrywa awarie łożysk w zakresie wysokich częstotliwości. Oprócz podania wartości liczbowej, 805 FC posiada 4-stopniową skalę poziomu drgań całkowitych i stanu łożysk. Dostępna w aplikacji Fluke Connect funkcja historii EquipmentLog pozwala redukować czas trwania przestojów oraz koszty z nimi związane.

Wibrometr Fluke 805FC

Wibrometr Fluke 805FC 

Drgania mogą być bowiem pierwszym symptomem występowania usterek w maszynach. Pojawiają się i jako pierwsze wskazują na potencjalny problem, zanim jeszcze można zaobserwować inne oznaki nieprawidłowości - wysoką temperaturę, wyższy pobór prądu czy zanieczyszczenia w smarze. Mogą wskazywać na wewnętrzne usterki, takie jak: uszkodzenie łożyska, złe wyważenie, przemieszczenie oraz luzy, które skracają żywotność urządzeń. Dzięki regularnym pomiarom można zdiagnozować nieprawidłowości i przeprowadzić działania naprawcze jeszcze zanim dojdzie do poważnego pogorszenia stanu urządzenia i awarii.

Ponad połowa nieplanowanych przestojów spowodowana jest przez awarie mechaniczne. O ile na żywotność maszyny wpływa wiele czynników, to od wystąpienia pierwszych oznak problemu do awarii mija zaledwie kilka miesięcy. Pomiary drgań pozwalają przewidzieć czy w maszynie może wystąpić awaria. Umiejętność szybkiej oceny wyników oraz podjęcia odpowiednich działań to kluczowe elementy w zapobieganiu przestojom.

Obydwie promocje startują latem, ale będą obowiązywały do grudnia: oferta na wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES do 15 grudnia, a oferta na kamery Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200 do 31 grudnia.

Zapraszamy na www.fluke.pl  

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl