Kamera termowizyjna FLIR TG275 do diagnostyki samochodowej - NAPRAWA - ELEKTRYKA SAMOCHODOWA - FLIR - KONSERWACJA - DIAGNOSTYKA - KAMERA TERMOWIZYJNA - WARSZTAT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kamera termowizyjna FLIR TG275 do diagnostyki samochodowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kamera termowizyjna FLIR TG275 do diagnostyki samochodowej

Kamera termowizyjna FLIR TG275 do diagnostyki samochodowej
fot. FLIR TG275

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych opatentowanych technologii nowa ręczna kamera termowizyjna jest idealnym rozwiązaniem dla mechaników zajmujących się konserwacją i naprawami pojazdów.

Kamera termowizyjna FLIR TG275 to idealne rozwiązanie dla mechaników zajmujących się konserwacją i naprawami pojazdów, które pomaga im przyspieszyć procedury diagnostyczne i uniknąć niewykrytych problemów.

Dzięki połączeniu bezdotykowego pomiaru termicznego i termografii w celu ułatwienia mechanikom rozwiązywania problemów, wykrywania potencjalnych usterek i zapisywania obrazów kamera jest szczególnie skuteczna w diagnozowaniu problemów z przekaźnikami i przełącznikami, upływem prądu z akumulatora przy braku obciążenia, elementami układu napędowego i układami HVAC.

Najważniejsze dane techniczne modelu TG275 to kamera termowizyjna o rozdzielczości 19 200 pikseli i zakresie pomiaru temperatury od -25°C do +550°C. Urządzenie wykorzystuje także technologię MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging) firmy FLIR, która dodaje szczegóły światła widzialnego do obrazów termicznych w czasie rzeczywistym. Zapewnia to większą wyrazistość poprzez osadzanie szczegółów krawędzi i konturów na odczytach termicznych. Ten wysoki poziom wyrazistości szczegółów wyświetlanych przez urządzenie jest wyświetlany na ekranie LCD o przekątnej 2,4 cala.

Inne parametry techniczne to pole widzenia 57° × 44° (FoV) i czułość termiczna poniżej 70 mK, a także wysoka dokładność pomiaru temperatury wynosząca ±1,5°C w zakresie od +50 do 100°C oraz przesunięcie do ±3°C w zakresie od -25 do +50°C i od +100 do +550°C. Urządzenie jest wyposażone w wytrzymałą i niezawodną konstrukcję odporną na upadki oraz obudowę IP54, która chroni kamerę przed brudem, kurzem i olejem.

Kamera FLIR TG275 jest obecnie dostępna w ofercie firmy RS Components w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl