Profesjonalna kieszonkowa kamera termowizyjna firmy Fluke dostępna w RS Components - FLUKE - RS COMPONENTS - KAMERA TERMOWIZYJNA - FLUKE PTI120
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Profesjonalna kieszonkowa kamera termowizyjna firmy Fluke dostępna w RS Components
drukuj stronę
poleć znajomemu

Profesjonalna kieszonkowa kamera termowizyjna firmy Fluke dostępna w RS Components

Profesjonalna kieszonkowa kamera termowizyjna firmy Fluke dostępna w RS Components
fot. Fluke PTi120

RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, wprowadził do oferty najnowszą kamerę termowizyjną firmy Fluke, wiodącego producenta elektronicznych narzędzi testowych i oprogramowania dla profesjonalistów na świecie. Nowy, innowacyjny model PTi120 to pierwsze kieszonkowe urządzenie producenta, które umożliwia rozwiązywanie problemów oraz wykorzystywanie w aplikacjach z obszaru konserwacji predykcyjnej w wielu różnych branżach przemysłowych.

Kieszonkową kamerę termowizyjną można z łatwością nosić przy sobie, co ułatwia codzienną pracę inżynierom serwisowym. Urządzenie pozwala na wykonywanie zaawansowanych kontroli z wykorzystaniem podczerwieni oraz szybkie skanowanie temperaturowe sprzętu elektrycznego, maszyn lub konkretnych pomp i silników, minimalizując tym samym przestoje sprzętu.

Najważniejszą funkcją tego w pełni radiometrycznego urządzenia jest 3,5-calowy ekran dotykowy LCD, który dzięki opcji fuzji IR umożliwia automatyczne i jednoczesne zapisywanie cyfrowego obrazu światła widzialnego wraz z obrazem w podczerwieni. Użytkownicy zyskują możliwość blendowania obrazu końcowego w zakresie od całkowitej podczerwieni po światło widzialne za pomocą przesunięcia palcem po ekranie, co pozwala na szybkie zlokalizowanie problematycznych obszarów. Dzięki dostarczaniu danych pomiarowych aż do poziomu pojedynczego piksela urządzenie zapewnia rozdzielczość 120 x 90 pikseli w podczerwieni, co daje łącznie 10 800 pikseli.

Ponadto kamera PTi120 to bardzo trwałe urządzenie, które wyposażono w obudowę o klasie odporności IP45, dzięki której jest odporne na wnikanie brudu i wody, a także wytrzymuje upadek z wysokości do 1 m. Pozostałe kluczowe dane techniczne: pole widzenia 50°(poziomo) x 38°(pionowo); zakres pomiaru temperatury od –20 do +150°C przy dokładności +/–2°C; a także pojemność akumulatora wystarczająca na dwie godziny pracy.

W przypadku użytkowania razem z oprogramowaniem Fluke’s Connect Desktop oraz jego funkcją „oznaczania obiektów” użytkownicy mogą również skanować kod paskowy obiektu lub kod QR, co umożliwia zapisywanie wykonanego obrazu IR wraz z informacją o dacie/godzinie w zdefiniowanych folderach. Dane te można przesyłać przez Wi-Fi lub USB.

Urządzenie Fluke PTi120, które wysyłane jest już z RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku, ma w standardzie dwuletnią gwarancję, przewód do ładowania i przesyłu danych, a także miękką torbę transportową i regulowaną smycz. Oprogramowanie Fluke Connect Download oraz instrukcję obsługi można pobrać za darmo.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl