Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600 - EMC - TEKTRONIX - FARNELL ELEMENT14 - ANALIZATOR WIDMA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600
drukuj stronę
poleć znajomemu

Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600

Analizatory widma Tektronix RSA500 i RSA600
fot. Analizator widma Tektronix RSA507A

Nowe rodziny produktów, przydatne w serwisowaniu sieci radiowych, analizowaniu pracy interfejsów, projektowaniu urządzeń radiowych i IoT oraz badaniach i diagnostyce EMC.

Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, wprowadził do swojej oferty nowe analizatory widma serii RSA500 i RSA600 firmy Tektronix.

Rodzina RSA 500 to wytrzymałe, przenośne analizatory widma, pracujące w czasie rzeczywistym, przeznaczone do badania pracy interfejsów, zarządzania widmem oraz do realizacji zadań związanych z utrzymaniem sieci. Wykorzystane w połączeniu z tabletem, na którym pracuje oprogramowanie SignalVu-PC, pozwolą pokonać najtrudniejsze wyzwania związane z pracą interfejsów, jak również są w stanie wspierać zadania związane z zarządzaniem widmem radiowym i utrzymaniem sieci.

Ponieważ analizatory RSA500 mają lepsze parametry niż rodzina RSA306B, mogą konkurować z szeregiem konwencjonalnego sprzętu przenośnego. Są idealne do takich prac, jak np. mapowanie pokrycia terenu zasięgiem sieci i utrzymanie poprawności działania komunikacji radiowej.

Rodzina RSA600 umożliwia prowadzenie laboratoryjnej analizy widmowej w szerszym zakresie fal i świetnie sprawdza się w projektowaniu, charakteryzacji oraz testowaniu produktów pod kątem EMC. RSA600 mają 40-megahercowe pasmo, dzięki czemu są w stanie w pełni monitorować pracę w oparciu o nowoczesne standardy komunikacyjne, takie jak 802.11n. Analiza widma w czasie rzeczywistym skraca czas wyszukiwania błędów, pozwalając identyfikować problemy pojawiające się chwilowo, które przez inne analizatory widma mogą zostać pominięte. Dzięki lepszym parametrom niż w modelu RSA306B, nowa aparatura spełnia wymagania szerszej grupy klientów i stanowi alternatywę do konwencjonalnych instrumentów laboratoryjnych, cechując się przy tym 2-krotnie niższą ceną.

Nowe analizatory idealnie nadają się do testowania sieci WLAN i Bluetooth, określania parametrów pracy komponentów, badania kabli i anten oraz rejestracji i odtwarzania sygnałów radiowych otoczenia.

James McGregor, Dyrektor Działu Pomiarów, Narzędzi i Materiałów do Produkcji w Premier Farnell powiedział: „Posiadamy jedną z najszerszych ofert aparatury pomiarowej na rynku. Analizatory serii RSA500 i RSA600 marki Tektronix stanowią nową alternatywę względem konwencjonalnego sprzętu, zarówno jako przenośne jak i laboratoryjne rozwiązania. Cechują się uniwersalnością zastosowań, świetnymi parametrami oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.”

Analizatory serii RSA500 i RSA600 oraz inne produkty marki Tektronix są dostępne w Europie w sklepie internetowym Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl