Jak zdobyć swoją wymarzoną pracę dla inżyniera? Wskazówki i ebook od element14 - E-BOOK - PRACA - INŻYNIER - 3M - TEKTRONIX - MOLEX - KARIERA - KEMET - KEYSIGHT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Jak zdobyć swoją wymarzoną pracę dla inżyniera? Wskazówki i ebook od element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Jak zdobyć swoją wymarzoną pracę dla inżyniera? Wskazówki i ebook od element14

Jak zdobyć swoją wymarzoną pracę dla inżyniera? Wskazówki i ebook od element14
fot. element14

E-book zawiera porady ekspertów, pokazujące jak zdobyć pracę w roli inżyniera i rozwijać swoją karierę

element14.com, społeczność należąca do koncernu Avnet, ogłosiła dziś premierę dwóch nowych ebooków, których celem jest pomoc projektantom elektroniki na drodze do udanej kariery, niezależnie od poziomu, na którym się aktualnie znajdują. Najnowsze ebooki, przygotowane w oparciu o wskazówki inżynierów pracujących dla niektórych ze światowej czołówki firm z branży elektronicznej, dostarczają eksperckich rad i sugestii na temat wszystkiego, począwszy od znajdywania pierwszej pracy, a kończąc na sposobach mierzenia swojego sukcesu.

„Wiedza inżynierska cały czas jest bardzo pożądanym zestawem umiejętności, nawet obecnie, w tych tak bardzo niepewnych czasach” – mówi Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media, Społeczność element14. „Cieszymy się, że możemy pomóc członkom naszej społeczności prowadzić swoje kariery w inżynierii i zaoferować im porady pochodzące od naszych partnerów, a dotyczące nie tylko sposobów na znalezienie pracy, ale też na zdobycie takiego stanowiska inżynierskiego, które będzie najlepiej dopasowane do danej osoby.”

Przedstawiciele społeczności element14 rozmawiali z inżynierami z takich firm jak 3M, Molex, Kemet, Keysight i Tektronix by poznać ich profesjonalne wskazówki, a następnie zawrzeć je w nowych ebookach. W tej grupie zdolnych projektantów elektroniki, znaleźli się zarówno inżynierowie z ponad 20-letnim doświadczeniem, jak i tacy, którzy dopiero niedawno zdobyli swoje wymarzone stanowiska.

Jak zachować sprawność fizyczną pracując w biurze?

Do jednych z najczęstszych rekomendacji, mówiących jak zbudować udaną karierę w inżynierii, należy sugestia by angażować się w inicjatywach firm działających w branży i w ten sposób rozwijać swoją sieć kontaktów. Budowane dzięki temu zdolności liderskie pomogą być gotowym na wszelkie nowe szanse, jakie się pojawią. Zalecane jest też poszukiwanie mentorów, którzy pomogliby radzić sobie z wyzwaniami i rozwojem. Eksperci doradzają również by mierzyć swój sukces w oparciu o to, jak bardzo pomaga się swoim klientom.

Do bardziej specyficznych porad odnośnie do zdobywania wymarzonej pracy na stanowisku inżynierskim należą: wykorzystywanie swojej sieci kontaktów, do poszukiwania nowych okazji oraz – o ile to możliwe – uczestniczenie w stypendiach uniwersyteckich, a także bycie otwartym na nowe okazje do rozwoju w innych działach i placówkach firmy, dla której się pracuje.

Dodatkowo, oprócz tematu znajdywania odpowiedniej pracy, ebooki omawiają inne ważne zagadnienia z dziedziny prowadzenia swojej kariery w inżynierii i branży projektowania elektroniki, a w tym:

  • przebieg typowego dnia inżyniera,
  • sposoby budowania sieci kontaktów,
  • sposoby rozpocząć karierę inżyniera,
  • sposoby znalezienia firmy o odpowiednio dopasowanej kulturze organizacyjnej,
  • dlaczego różnorodność w inżynierii jest ważna,
  • jak radzić sobie z porażką,
  • jakie umiejętności są najważniejsze na drodze do osiągnięcia sukcesu,
  • jak mierzyć sukces.

Aby uzyskać więcej informacji na temat materiałów publikowanych w ramach Społeczności element14 i skorzystać ze wszystkich ebooków, dostępnych dla jej członków, odwiedź stronę: element14.com/ebooks.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl