TaśmoManiacy! Rusza elektryzujący konkurs 3M - KONKURS - 3M - TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA - SCOTCH - TEMFLEX - TAŚMOMANIA - TAŚMOMANIACY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności TaśmoManiacy! Rusza elektryzujący konkurs 3M
drukuj stronę
poleć znajomemu

TaśmoManiacy! Rusza elektryzujący konkurs 3M

TaśmoManiacy! Rusza elektryzujący konkurs 3M

Jesteś elektrykiem i prąd cię nie tyka? Opowiedz, jak wykorzystujesz taśmy elektroizolacyjne w swojej pracy, odbierz bezpłatny zestaw taśm 3M i zawalcz o główną nagrodę w konkursie!

Firma 3M Polska wraz z blogiem Elektryka Prąd Nie Tyka ogłasza konkurs „TaśmoManiacy” dla elektryków, którzy chcą wykazać się profesjonalizmem i kreatywnością.


Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 18 kwietnia do 28 maja 2017 wypełnić na stronie www.elektrykapradnietyka.com/tasmomaniacy formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W  jaki  sposób  wykorzystujesz  taśmy  elektroizolacyjne?

Do autorów najciekawszych odpowiedzi zostaną wysłane zestawy starannie wybranych taśm elektroizolacyjnych, skłądające się z produktów:

  • 3M Temflex 2155,
  • 3M Scotch 2200,
  • 3M Scotch Super 33+ PCW,
  • 3M Temflex 1500.

Zestaw taśm 3M do wygrania w konkursie Tasmomaniacy

W drugim etapie zachęcamy do zamieszczenia na stronie zdjęć pokazujących, w jaki sposób taśmy 3M są wykorzystywane w praktyce. Autorzy najlepszych zdjęć zostaną wyłonieni 17 lipca przez Komisję Konkursową. Do wygrania 2 profesjonalne zestawy narzędzi dla elektryków oraz najwyższej jakości sprzęt BHP.

Nagroda głównaNagrody dodatkowe

Dodatkowe informacje dotyczące zastosowania taśm elektroizolacyjnych 3M oraz ich właściwości znajdziesz na nowej stronie: www.tasmomania.pl. Platforma oferuje mnóstwo przydatnych wskazówek, porad i ciekawostek. Dowiesz się dzięki niej, jak dobrać odpowiednią taśmę do wykonywanego zadania, jak bezpiecznie oraz efektywnie połączyć kilka kabli, kiedy rozpoczęła się produkcja taśm, jakie są aktualne promocje i wiele więcej.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://elektrykapradnietyka.com/tasmomaniacy

Zapraszamy na stronę www.tasmomania.pl - zainspiruj się pomysłami 3M!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
3M Poland Sp. z o.o.
ul. Al. Katowicka 117, Kajetany
tel.  (22) 739 60 00
www.3m.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl