Akcja Elektrobohater powraca! Do wygrania atrakcyjne nagrody - KONKURS - WAGO - ELEKTROBOHATER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Akcja Elektrobohater powraca! Do wygrania atrakcyjne nagrody
drukuj stronę
poleć znajomemu

Akcja Elektrobohater powraca! Do wygrania atrakcyjne nagrody

Akcja Elektrobohater powraca! Do wygrania atrakcyjne nagrody
fot. ElektroBohater.pl

Jesteś elektrykiem lub automatykiem, który lubi dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją? Pokaż to innym i dołącz do Elektrobohaterów! W konkursie organizowanym przez firmę WAGO możesz wygrać cenne nagrody, w tym wyjazd na kwietniowe targi Hannover Messe. 

Ostatniej jesieni informowaliśmy szeroko o akcji „Elektrobohater”. Dzięki zaangażowaniu polskich elektroinstalatorów, mediów branżowych oraz firmie WAGO udało się zebrać 10 tys. zł, które zostały przekazane jednemu z potrzebujących uczestników programu Nasz Nowy Dom.

Teraz akcja Elektrobohater powraca w nowej odsłonie pod hasłem „Tu się dzieje historia!”. Do końca marca elektrycy, a także automatycy mogą, korzystając ze zdjęć lub filmów, pokazać nad czym aktualnie pracują lub zaprezentować realizację, z których są szczególnie dumni. Wystarczy kilka chwil, aby dołączyć do zabawy.

Zgłoszenia dokonywane na stronie Elektrobohater.pl będą oceniane przez innych użytkowników. Swoją historię można również udostępnić na swoim profilu Facebook. Firma WAGO zapewnia, że każde zgłoszenie zostanie nagrodzone specjalnym zestawem Elektrobohatera.

elektrobohater nagrody

Autorzy 6 najlepiej ocenianych zgłoszeń otrzymają skrzynki wypełnione złączkami WAGO serii 221. Dodatkowo WAGO wybierze 6 uczestników, którzy w kwietniu wyjadą na międzynarodowe targi Hannover Messe połączone ze zwiedzaniem głównej siedziby WAGO w Niemczech.  

Więcej na stronie: elektrobohater.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
ul. Piękna 58a, Wrocław
tel.  +48 71 360 29 70
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl