WAGO rusza z II edycją konkursu dla elektrobohaterów - KONKURS - WAGO - TARGI W HANNOWERZE - HANNOVER MESSE: INDUSTRIEAUTOMATION - ELEKTROBOHATER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności WAGO rusza z II edycją konkursu dla elektrobohaterów
drukuj stronę
poleć znajomemu

WAGO rusza z II edycją konkursu dla elektrobohaterów

WAGO rusza z II edycją konkursu dla elektrobohaterów
fot. Każde zgłoszenie w konkursie zostanie nagrodzone specjalnym zestawem Elektrobohatera, w którego skład wchodzi praktyczny przymiar do przewodów.

Ponad 400 opowiedzianych historii, ponad 15 000 oddanych głosów i niezapomniany wyjazd na targi Hannover Messe – tak właśnie zapamiętaliśmy zeszłoroczną edycję konkursu „Tu Się Dzieje Historia!”. Teraz organizatorzy kampanii Elektrobohater wracają z II edycją akcji, w której na elektoinstalatorów czekają atrakcyjne nagrody oraz liczne niespodzianki.

 

Czas napisać nową Historię!

Konkurs TU SIĘ DZIEJE HISTORIA został stworzony z myślą o elektrykach, automatykach, ale także majsterkowiczach, którzy chcieli pokazać innym, nad czym aktualnie pracują lub zaprezentować realizację, z której są szczególnie dumni.

„Zawsze wiedzieliśmy, że w naszej branży pracują osoby pełne pasji oraz chęci dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Ale dopiero konkurs TU SIĘ DZIEJE HISTORIA uświadomił nam jak bardzo jest ich wielu” – mówi Olek Czech z firmy WAGO. „Tworząc kampanię Elektrobohater.pl chcieliśmy pomóc uwolnić ten potencjał oraz pokazać osobom spoza branży jaką fantastyczną ekipę tworzą polscy elektroinstalatorzy”.

Jak wziąć udział?

Wystarczy odwiedzić stronę Elektrobohater.pl. Korzystając z formularza uczestnicy opisują krótko nad czym aktualnie pracują lub prezentują realizację, z której są szczególnie dumni. Do zgłoszeń można dodać zdjęcie lub krótki film.

Warto wziąć udział ponieważ każde zgłoszenie zostanie nagrodzone specjalnym zestawem Elektrobohatera, w którego skład wchodzi praktyczny przymiar do przewodów:

wago przymiar zestaw elektrobohatera

Zestaw każdego Elektrobohatera

Na 5 autorów prac, które otrzymają najwięcej głosów czekają cenne nagrody rzeczowe:

  • Skrzynka L-BOXX mini pełna złączek WAGO
  • Ściągacz do izolacji izolacji Quickstrip Vario 0,03-16 mm² z nożem do cięcia żył przewodowych
  • Koszulka Elektrobohatera oraz okulary słoneczne WAGO

nagrody główne w konkursie Wago

Dodatkowo 5 autorów wybranych przez komisję konkursową wyjedzie w kwietniu na targi Hannover Messe połączone ze zwiedzaniem fabryki WAGO. Obejrzyj relację z zeszłorocznej wyprawy:

Odwiedzając stronę Elektrobohater.pl i biorąc udział w konkursie warto zapoznać się również z innymi akacjami dziejącymi się wokół społeczności Elektrobohaterów, która staje się coraz bardziej liczna i aktywna.

Odwiedź stronę konkursową: https://elektrobohater.pl, dodaj zgłoszenie i odbierz swój zestaw Elektrobohatera!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
ul. Piękna 58a, Wrocław
tel.  +48 71 360 29 70
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl