Fluke startuje z promocją Wiosna 2017 - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLUKE - TESTERY - MIERNIKI - PROMOCJA - REJESTRATORY ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke startuje z promocją Wiosna 2017
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke startuje z promocją Wiosna 2017

Fluke startuje z promocją Wiosna 2017
fot. Fluke 279 FC - kamera termowizyjna i multimetr cyfrowy w jednym

Mierniki, testery, kamery termowizyjne oraz rejestratory energii elektrycznej w atrakcyjnych zestawach i promocyjnych cenach 

Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić od 10 do 45 proc. w stosunku do standardowych cen.

Fluke oferuje rabaty na przyrządy do instalacji, kontroli jakości, konserwacji, serwisu, wykrywania i usuwania usterek oraz audytów energetycznych. Promocja Wiosna 2017 (ważna od 1 lutego do 30 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów) obejmuje szeroki asortyment mierników, testerów, kamer termowizyjnych oraz rejestratorów energii elektrycznej oferowanych po obniżonych cenach.

Jednym z ważnych elementów całej akcji są specjalne promocje dla elektryków. Są wśród nich np. zestawy wielofunkcyjnych testerów instalacji Fluke z bezpłatnymi testerami napięcia i ciągłości obwodów oraz oprogramowaniem DMS, czy „Zestaw startowy elektryka” lub zestaw z testerem elektrycznym.

Poręczny Zestaw startowy elektryka tworzą miernik cęgowy Fluke 325 oraz dwubiegunowy tester T150 – zakupione razem w zestawie promocyjnym są o 15 proc. tańsze. Dodatkowo nabywca otrzymuje za darmo torbę na narzędzia C550.

Z kolei kupno testera elektrycznego T5-1000 z cęgami prądowymi OpenJaw™, premiowane jest dodatkowym zestawem startowym akcesoriów T5-KIT1 oraz dodatkowymi sondami i walizką.

Inne przykładowe urządzenia Fluke w ofercie Wiosna 2017:

Testery instalacji i izolacji

Nowe testery instalacji Fluke z serii 1660 (pozwalające zapobiegać uszkodzeniu przyłączonych do instalacji urządzeń), dostępne są z rabatem ponad 20 proc. oraz bezpłatnym oprogramowaniem do zarządzania danymi a także dwubiegunowym testerem napięcia i ciągłości obwodów (w zależności od modelu - Fluke 1662 w zestawie z T110, Fluke 1663 w zestawie z T130 lub Fluke 1664 FC w zestawie z T150). Przyrząd 1664FC obsługuje technologię Fluke Connect, a wszystkie modele są proste w obsłudze i mają duże przyciski (do obsługi w rękawicach), jasne podświetlenie oraz czytelne wskaźniki.

Zakup testera izolacji Fluke 1507 premiowany jest darmowym miernikiem cęgowym prawdziwej wartości skutecznej (True-RMS) Fluke 323  (taki zestaw pozwala zaoszczędzić 20 proc.). Oba przyrządy są kompaktowe, wytrzymałe i proste w obsłudze. Tester izolacji idealnie nadaje się do wyszukiwania i usuwania usterek, przeprowadzania rozruchów oraz konserwacji zapobiegawczej. Miernik cęgowy jest najlepszym uniwersalnym przyrządem do wyszukiwania i usuwania usterek w przemysłowych i mieszkaniowych instalacjach elektrycznych.

Przemysłowe multimetry cyfrowe

Zakup multimetru cyfrowego 279FC z wbudowaną kamerą termowizyjną premiowany jest dodatkiem w postaci elastycznej sondy prądowej iFlex® (oszczędność 17 proc.). Multimetr obsługuje technologię Fluke Connect i pomaga w wyszukiwaniu i naprawianiu wielu usterek elektrycznych, weryfikowaniu ich usunięcia oraz tworzeniu raportów.

Informacje o wszystkich przyrządach i zestawach Fluke oferowanych w promocji Wiosna 2017 znaleźć można na stronie: http://a.fluke.com/IG-EU-EPROD-2017-FLUKE-SPECIALS-SPRING-PLPL-LP-1-A

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl