FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania - AKTUALIZACJA - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLIR - BADANIA TERMOGRAFICZNE - FLIR SCREEN EST
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania
drukuj stronę
poleć znajomemu

FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania

FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania
fot. Aktualizacja trybu monitorowania dla kamer FLIR serii T-Series i Exx

Aktualizacja oprogramowania kamer FLIR serii T-Series i Exx wprowadza nowy interfejs ekranowy, w tym dodanie zarysu sylwetki w celu lepszego pozycjonowania badanych obiektów.

Najnowsza wersja oprogramowania kamer serii T i Exx wprowadza nowe, ekscytujące funkcje do badań przesiewowych wykrywających podwyższoną temperatę skóry (EST = Elevated Skin Temperature).  Tryb badania temperatury skóry „FLIR Screen EST” to uproszczone narzędzie pomiarowe, które można aktywować w kamerach z serii T i Exx w celu wykrycia podwyższonej temperatury skóry, co może wskazywać na obecność gorączki.

Nowy firmware, po włączeniu trybu badania przesiewowego w kamerze, poprowadzi operatora do opcji tworzenia średniej, bazowej temperatury przesiewania przez dodanie 10 odczytów próbek, a także przypomni użytkownikowi o potrzebie dodawania nowych próbek referencyjnych po pewnym czasie lub przy zmianie warunków zewnętrznych. Kamera włączy alarm, gdy wykryty zostanie obiekt lub osoba o podwyższonej temperaturze w porównaniu do średniej wartości próbki.

Aktualizacja wprowadza również kilka nowych ustawień domyślnych:

  • Temperatura alarmu jest ustawiona na 1 °C lub 1,8 °F
  • Emisyjność do 0,98
  • Automatyczne przełączanie na czarno-białą paletę kolorów, „Instalert”, dla łatwiejszej identyfikacji alarmu

Wszystkie kamery z serii FLIR Exx, FLIR T5xx-, FLIR T8xx- i FLIR T10xx obsługują tryb FLIR Screen EST i nową wersję oprogramowania kamery. Bezpłatną aktualizację można pobrać z sekcji oprogramowania i oprogramowania układowego na stronie pomocy technicznej FLIR.

Źródło: www.kameryir.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski
ul. Rakowiecka 39A/3, Warszawa
tel.  22 849 71 90
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl