FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania - AKTUALIZACJA - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLIR - BADANIA TERMOGRAFICZNE - FLIR SCREEN EST
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania
drukuj stronę
poleć znajomemu

FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania

FLIR wprowadza nowy interfejs ekranowy z zarysem sylwetki badanych obiektów w celu lepszego pozycjonowania
fot. Aktualizacja trybu monitorowania dla kamer FLIR serii T-Series i Exx

Aktualizacja oprogramowania kamer FLIR serii T-Series i Exx wprowadza nowy interfejs ekranowy, w tym dodanie zarysu sylwetki w celu lepszego pozycjonowania badanych obiektów.

Najnowsza wersja oprogramowania kamer serii T i Exx wprowadza nowe, ekscytujące funkcje do badań przesiewowych wykrywających podwyższoną temperatę skóry (EST = Elevated Skin Temperature).  Tryb badania temperatury skóry „FLIR Screen EST” to uproszczone narzędzie pomiarowe, które można aktywować w kamerach z serii T i Exx w celu wykrycia podwyższonej temperatury skóry, co może wskazywać na obecność gorączki.

Nowy firmware, po włączeniu trybu badania przesiewowego w kamerze, poprowadzi operatora do opcji tworzenia średniej, bazowej temperatury przesiewania przez dodanie 10 odczytów próbek, a także przypomni użytkownikowi o potrzebie dodawania nowych próbek referencyjnych po pewnym czasie lub przy zmianie warunków zewnętrznych. Kamera włączy alarm, gdy wykryty zostanie obiekt lub osoba o podwyższonej temperaturze w porównaniu do średniej wartości próbki.

Aktualizacja wprowadza również kilka nowych ustawień domyślnych:

  • Temperatura alarmu jest ustawiona na 1 °C lub 1,8 °F
  • Emisyjność do 0,98
  • Automatyczne przełączanie na czarno-białą paletę kolorów, „Instalert”, dla łatwiejszej identyfikacji alarmu

Wszystkie kamery z serii FLIR Exx, FLIR T5xx-, FLIR T8xx- i FLIR T10xx obsługują tryb FLIR Screen EST i nową wersję oprogramowania kamery. Bezpłatną aktualizację można pobrać z sekcji oprogramowania i oprogramowania układowego na stronie pomocy technicznej FLIR.

Źródło: www.kameryir.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski
ul. Rakowiecka 39A/3, Warszawa
tel.  22 849 71 90
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl