Nowy sterownik w serii Saia PCD3 Power - STEROWNIKI PLC - SABUR - STEROWNIK MODUŁOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowy sterownik w serii Saia PCD3 Power
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy sterownik w serii Saia PCD3 Power

Nowy sterownik w serii Saia PCD3 Power
fot. Sabur

PCD3.M3160 to najnowszy, podstawowy sterownik w rodzinie PLC Saia PCD3 Power firmy Saia Burgess Controls. Urządzenie ma wbudowaną pamięć na program o pojemności 512 kB i 2 MB pamięci na backup. Sterownik jest przeznaczony do modułowej rozbudowy, obsługuje do 64 we/wy, a jego zasoby pamięci można dodatkowo rozszerzać do 4 GB za pomocą modułów pamięci flash. Dodatkowo sterownik jest wyposażony w 128 MB pamięci flash z systemem plików dla użytkownika.

PCD3.M3160 ma wbudowaną technologię Automation Serwer, a jego cykl życia wynosi 15-20 lat. 
Automation Serwer oznacza wbudowane serwery WWW, SMTP i FTP, możliwość eksportu danych do plików CSV, obsługę skryptów CGI, pamięci Flash z systemem plików i kart SD. Technologia pozwala sterownikowi na pracę jako autonomiczny system sterowania, a także integrację z bardziej rozbudowanym systemem automatyki. Umożliwia także integrację z systemami automatyki innych producentów bez konieczności dodatkowych prac inżynierskich i ponoszenia kosztów związanych z rozszerzaniem możliwości komunikacyjnych.

Sterownik PCD3.M3160 ma wbudowane interfejsy Ethernet TCP/IP, RS-485 oraz USB. Liczbę obsługiwanych sieci można zwiększyć także za pomocą czterech modułów PCD3.Fxxx do zabudowy w slotach we/wy. Każdy z tych modułów daje możliwość obsługi dwóch sieci komunikacyjnych (np. RS-232, RS-422, RS-485, BACnet MS/TP, Belimo MP-Bus, DALI i M-Bus). Konfigurację, programy i dane można przesyłać z jednego sterownika do drugiego za pomocą modułów pamięci flash (bez konieczności stosowania oprogramowania narzędziowego).

Nowe sterowniki są kompatybilne z pozostałymi PLC, kasetami rozszerzeń, modułami wejść/wyjść zdalnych i lokalnych, komunikacyjnymi, funkcyjnymi i innymi oraz akcesoriami rodziny Saia PCD3. Istniejące programy użytkownika mogą być bezpośrednio przenoszone i będą z powodzeniem pracowały w nowej jednostce bazowej. Programowanie i konfiguracja odbywa się za pomocą środowiska narzędziowego Saia PG5 Controls Suite.

Więcej informacji na temat sterownika PCD3.M3160

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl