HTML5 Maestro Aditum w nowej wersji ControlMaestro 2018 - SCADA - SABUR - CONTROLMAESTRO - MAESTRO ADITUM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności HTML5 Maestro Aditum w nowej wersji ControlMaestro 2018
drukuj stronę
poleć znajomemu

HTML5 Maestro Aditum w nowej wersji ControlMaestro 2018

HTML5 Maestro Aditum w nowej wersji ControlMaestro 2018
fot. HTML5 Maestro Aditum w nowej wersji ControlMaestro 2018

ControlMaestro to nowoczesna, otwarta i w pełni skalowalna platforma SCADA/BMS, która pozwala na pełną kontrolę procesów technologicznych w budynkach, obiektach przemysłowych oraz infrastrukturalnych, odzwierciedla kierunki rozwoju zgodne z koncepcją Industry 4.0. ControlMaestro 2018 zapewnia mobilność, otwartość systemu i zwiększone bezpieczeństwo.

MOBILNOŚĆ

Oprócz zgodności z najnowszymi systemami operacyjnymi i najnowszym Internet Explorerem, wersja ControlMaestro 2018 oferuje graficzny interfejs użytkownika opracowany w technologii HTML5 – Maestro Aditum. Maestro Aditum zapewnia natychmiastowy dostęp do danych z dowolnego miejsca przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety działające na platformach Android i iOS. Pozwala także na prawidłowe i czytelne wyświetlanie danego obrazu na ekranach o różnych przekątnych.

Dodatkowo, moduł Maestro Aditum pozwala konwertować istniejące obrazy do formatu HTML5, usuwa zależność od apletów języka Java, zapewniając możliwość wykorzystania bezpieczniejszej i zoptymalizowanej technologii. W efekcie na urządzeniach mobilnych można przeglądać obrazy, historię, podsumowanie zdarzeń i in.

Dzięki pracy poprzez przeglądarkę, aplikacja ControlMaestro 2018 może także pracować na panelach HMI i ekranach dotykowych – to kolejny krok do pracy w czasie rzeczywistym na dostępnych w przedsiębiorstwie urządzeniach.

OTWARTOŚĆ

ControlMaestro to również nowa generacja interfejsu programowania aplikacji, przygotowanego w technologii .NET (.NET Toolkit). Od teraz, można wprowadzać mechanizmy komunikacji pomiędzy aplikacjami z wykorzystaniem najpopularniejszej platformy programistycznej.

Pragniemy także przypomnieć, że system ControlMaestro integruje (od poprzedniej wersji) narzędzie audytu aplikacji o nazwie ELUManager, dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia można przeskanować i przeanalizować wykorzystywaną aplikację, wygenerować raport z analizy wszystkich modułów ControlMaestro, aby następnie zapewnić ich optymalną pracę. Rozwiązanie to zostało wysoko ocenione przez inżynierów automatyki.

BEZPIECZEŃSTWO

Umożliwiając pracę zdalną poprzez urządzenia mobilne, ControlMaestro zapewnia teraz wyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki integracji nowszej i bardziej niezawodnej technologii (w porównaniu z ActiveX ...), nowa wersja wyeliminowała dotychczasowe problemy związane z bezpieczeństwem pracy poprzez przeglądarkę.

Komunikacja po protokole HTTPS zapewnia bezpieczną komunikację zaszyfrowanego transferu danych. Platforma jest zgodna z restrykcyjną normą stosowaną w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym FDA 21 CFR część 11, coraz popularniejszą w automatyce.

Więcej o ControlMaestro

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl