Sterowanie i zdalny serwis instalacji z LBM40 - STEROWNIKI PLC - SABUR - STEROWNIKI PAC
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Sterowanie i zdalny serwis instalacji z LBM40
drukuj stronę
poleć znajomemu

Sterowanie i zdalny serwis instalacji z LBM40

Sterowanie i zdalny serwis instalacji z LBM40
fot. Sabur

LBM40 firmy ASEM to nowe, ekonomiczne sterowniki PAC w kompaktowej obudowie typu book mounting. Urządzenia zapewniają realizację funkcji sterowania i zdalnego serwisu instalacji automatyki.

Za sterowanie odpowiada pakiet Soft PLC CODESYS w wersji 3.5, który udostępnia do komunikacji w trybie master wiele popularnych sieci przemysłowych (m.in. CANopen, EtherCAT, Modbus RTU i Modbus TCP). LBM40 komunikują się w wymienionych sieciach i w ich obszarze można je rozbudowywać modułami wejść/wyjść zdalnych.

Wbudowana technologia Ubiquity to bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji. Funkcjonalność umożliwia zdalny serwis instalacji automatyki z wykorzystaniem połączenia VPN. Ubiquity ułatwia konfigurację, diagnostykę i modyfikację ustawień maszyn i urządzeń, a podczas odbiorów i uruchomień nie wymaga obecności ekipy technicznej na obiekcie.
LBM40 bazuje na procesorach ARM Cortex A9 1GHz i systemie operacyjnym Windows Embedded Compact 7 Pro. Płyta główna „all in one” ASEM zawiera dwa porty USB 2.0, dwa interfejsy Ethernet, wyjście DVI-D, 1 GB pamięci RAM oraz slot na kartę pamięci Micro SD DDR3 o pojemności 2 GB. Urządzenia można opcjonalnie rozbudować o dodatkowy port szeregowy RS-232/422/485 (LBM40-ES) lub interfejs CAN (LBM40-EC).


LBM40 to sterowniki PAC klasy entry-level, w obudowie box typu book mounting − są zaprojektowane do montażu na szynie DIN, w pionowym położeniu, które ułatwia zabudowę w ciasnych przestrzeniach i pozwala na wygodny dostęp do interfejsów umieszczonych na froncie. Solidna, plastikowa obudowa i przemysłowe komponenty gwarantują urządzeniom prawidłowe działanie w temperaturze 0-50 ᵒC. Sterowniki mają wbudowany zasilacz 24 VDC, a w celu dodatkowego zabezpieczenia można w nich zastosować wymienny µUPS-a wykorzystujący superkondensatory i chroniący dane w pamięci MRAM (512 KB).

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl