Ekonomiczne komputery box typu book mounting - SABUR - KOMPUTER PRZEMYSŁOWY - ASEM - UBIQUITY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ekonomiczne komputery box typu book mounting
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ekonomiczne komputery box typu book mounting

Ekonomiczne komputery box typu book mounting
fot. Sabur

BM2150 firmy ASEM to nowa rodzina komputerów przemysłowych klasy entry-level. Kompaktowa obudowa box typu book mounting zapewnia oszczędne gospodarowanie przestrzenią, a interfejsy umieszczone na górze urządzenia pozwalają na podłączanie okablowania bez konieczności wcześniejszego demontażu.

Bezwentylatorowa konstrukcja, solidna aluminiowa obudowa i sprawdzone komponenty zapewniają komputerom wieloletnią, bezawaryjną pracę w trudnych warunkach środowiska przemysłowego, a producent gwarantuje im wieloletni cykl życia (7-10 lat dostępności na rynku i 5 dalszych lat wsparcia serwisowego). Komputery BM2150 mają wbudowaną technologię Ubiquity – bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do instalacji automatyki.

Kompaktowe urządzenia zapewniają doskonały stosunek jakości i wydajności do ceny. Producent oparł ich architekturę na platformie Intel® Bay Trail SoC i czterordzeniowych, energooszczędnych procesorach Intel® Celeron J1900 o częstotliwości taktowania 2 GHz. Na płycie głównej typu „all in one” są zintegrowane dwa porty Ethernet 10/100/1000 Mbit/s ze wsparciem funkcjonalności „Jumbo Frame” i „Wake on Lan”, dwa gniazda USB 3.0 i 2.0, wyjście wideo DVI-D, wejście zasilania 24 VDC oraz slot SATA II na kartę Compact Flash (dostępny z zewnątrz, ukryty pod plastikową pokrywą na froncie urządzenia). Oprócz wymienionych interfejsów płyta główna jest wyposażona w pamięć RAM DDR3 rozszerzalną do 8 GB, slot na dysk mSATA SSD oraz gniazdo do podłączenia opcjonalnych portów szeregowych RS-232, RS-232/422/485 lub USB.

Urządzenia współpracują z 32- i 64-bitowymi systemami operacyjnymi Windows, w tym Windows 10, a także Linux. Pracują w temperaturze 0-50 °C.

BM2150 są mają preinstalowaną licencję Ubiquity Basic Runtime, pozwalającą na wykorzystanie technologii Ubiquity ‒ bezpiecznego, zdalnego dostępu w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji automatyki. Ubiquity umożliwia zdalny serwis i rekonfigurację pracy systemów automatyki. Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna podczas fazy odbiorów i uruchomień instalacji, nie wymaga bowiem obecności wykwalifikowanej ekipy technicznej w miejscu uruchomienia, co znacznie obniża koszty obsługi. 

Więcej na temat komputera BM2150

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl