Mobilne projektowanie z Berker by Hager - KONFIGURATOR - BERKER BY HAGER - KONFIGURATORY PRODUKTÓW
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mobilne projektowanie z Berker by Hager
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mobilne projektowanie z Berker by Hager

Mobilne projektowanie z Berker by Hager
fot. Konfigurator Berker by Hager teraz dostępny jest także na urządzeniach mobilnych

Pozwalający na łatwe kompletowanie osprzętu elektrycznego innowacyjny konfigurator Berker by Hager zrewolucjonizował proces projektowania doboru gniazd i łączników. Teraz w odpowiedzi na potrzeby architektów, projektantów i użytkowników indywidualnych powstała pełna wersja oprogramowania na urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet.

Statystyki pokazują, że w dużym tempie wzrasta liczba mobilnych użytkowników Internetu. Obecnie więcej niż połowa Internautów czyta wiadomości lub korzysta z aplikacji za pośrednictwem telefonu lub tabletu. W odpowiedzi na ten trend firma Hager udostępniła swój innowacyjny konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego na urządzenia mobilne. Dzięki temu dobór gniazd czy łączników stał się jeszcze szybszy i łatwiejszy. Teraz za pośrednictwem nowego oprogramowania dostępnego na urządzeniu przenośnym można z dowolnego miejsca na ziemi skompletować dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązania mechanizmów, gniazd i łączników.

Zawsze i wszędzie!

Intuicyjny program do kompletowania osprzętu elektroinstalacyjnego został stworzony z myślą o architektach, instalatorach, sprzedawcach, a także użytkownikach końcowych. Pozwala on na szybkie zestawianie osprzętu w trzech krokach, bez znajomości numerów referencyjnych i potrzeby posiadania katalogu. Oprogramowanie samo podpowiada odpowiedni mechanizm, pozostawiając użytkownikowi wolność w zakresie wyboru wyglądu ramek i przycisków. Dzięki temu cały proces projektowania i zamawiania skrócił się do minimum. Teraz konfigurator stał się jeszcze bardziej dostępny – wszystkie potrzebne akcesoria i mechanizmy główne można skompletować z każdego miejsca i o każdej porze, bez dostępu do komputera stacjonarnego lub laptopa, nawet będąc setki kilometrów od domu czy biura. To duże ułatwienie zwłaszcza dla instalatorów czy projektantów wnętrz, którzy często przebywają w delegacji.

Strona startowa konfiguratora w wersji desktopowej

Strona startowa konfiguratora w wersji desktopowej

Multum możliwości

 

Konfigurator osprzętu Berker by Hager gwarantuje maksymalne dopasowanie rozwiązania do każdej sytuacji projektowej. Produkty można filtrować pod względem serii, kolorów czy materiałów użytych do produkcji ramek. Po zakończeniu kompletowania gniazdek i łączników, program automatycznie podsumowuje zamówienie oraz generuje zestawienie w pliku PDF albo arkuszu kalkulacyjnym Excel, który można wydrukować, przekazać klientowi lub przesłać bezpośrednio do hurtowni. Kolejną zaletą oprogramowania, zwłaszcza w przypadku powtarzalnych projektów, jest możliwość powrotu do poprzednich realizacji już po wylogowaniu i dowolnego nimi zarządzania. Zakończone projekty można modyfikować w każdym momencie, zmieniając poszczególne elementy zamówienia.

Źródło: Hager Polo Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl