One.platform – mechanizm wielu możliwości - ŁĄCZNIKI - GNIAZDA - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - HAGER - BERKER BY HAGER - ONE.PLATFORM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności One.platform – mechanizm wielu możliwości
drukuj stronę
poleć znajomemu

One.platform – mechanizm wielu możliwości

One.platform – mechanizm wielu możliwości
fot. Hager Polo

Firma Hager wprowadziła na rynek rewolucyjne rozwiązanie konstrukcyjne osprzętu elektroinstalacyjnego, które pozwala na szybką zmianę wyglądu łączników i gniazdek bez potrzeby wymiany mechanizmu. One.platform to dla klientów maksymalna wolność wyboru, a dla wykonawców – swoboda planowania prac.


One.platform to pierwszy na rynku system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i łączników, na które można nałożyć ramkę i klawisze z dowolnej serii osprzętu Berker by Hager. Dzięki takiemu rozwiązaniu inwestor indywidualny może zadecydować o kolorystyce i designie osprzętu w dowolnej chwili. Ponieważ komponenty systemu są sprzedawane oddzielnie, na etapie prac instalacyjnych wykonawca może zakupić sam mechanizm. Po zakończeniu prac może dokupić ramki i klawisze dostosowane do koloru ścian i pozostałych elementów dekoracji wnętrza. Co ważne, montaż i demontaż nakładki jest tak prosty, że nie wymaga pomocy specjalisty.

Wielka zmiana małym kosztem

Łącznik dwuklawiszowy Berker R.1 z ramką wykonaną z pomarańczowego akrylu, fot.: Hager Polo
Łącznik dwuklawiszowy Berker R.1
z ramką wykonaną z pomarańczowego
akrylu, 
fot.: Hager Polo

W nowoczesnych wnętrzach często to detale decydują o ich atmosferze, dlatego inwestorzy indywidualni przywiązują coraz większą wagę do designu gniazd i łączników. One.platform to odpowiedź na nowe wyzwania rynku, gdyż daje nieograniczone możliwości dopasowania kolorystyki i faktury materiałów elementów zewnętrznych osprzętu, przy czym mechanizm pozostaje tylko jeden.

 – Użytkownik nie musi podejmować decyzji od razu. Dzięki one.platform w początkowym etapie inwestycji może założyć same mechanizmy, a po ostatecznym projekcie aranżacji wnętrza, dokonać wyboru serii i koloru – mówi Marcin Nawrocki, ekspert ds. osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Hager.

System one.platform daje wiele korzyści również w przypadku rearanżacji wnętrza. Mechanizm pozostaje w ścianie, więc użytkownik ponosi jedynie koszt elementów wierzchnich, które można wymienić samodzielnie, bez pomocy elektroinstalatora. System one.platform obejmuje większość serii wzorniczych Berker by Hager, w tym flagową serię B.Kwadrat, aksamitne w dotyku modele Berker Q.1 i Berker Q.3. Indywidualny projekt osprzętu można stworzyć za pomocą dostępnego na stronie internetowej www.hagerhome.pl Konfiguratora firmy Hager.

Wolność planowania

Wprowadzenie mechanizmów kompatybilnych z wszystkimi seriami wzorniczymi Berker by Hager oznacza również więcej korzyści dla instalatorów i dystrybutorów. Możliwość zamontowania elementów zewnętrznych w dowolnym czasie eliminuje ograniczenie, jakim do tej pory była decyzja inwestora. Mechanizm jest montowany zgodnie z zaplanowanym terminarzem prac, a klient może dobrać najlepiej dopasowaną serię w końcowej już fazie remontu, po pomalowaniu ścian. Ponieważ ramki i klawisze można zakupić dopiero w dniu ich montażu, nie ulegają one zabrudzeniu, zagubieniu czy nawet uszkodzeniu podczas prac budowlanych. Natomiast dla dystrybutorów wprowadzenie one.platform oznacza zmniejszenie stanów magazynowych przy jednoczesnym poszerzeniu oferty. Znika potrzeba zamawiania osobnych mechanizmów – teraz wystarczy posiadać jeden, nowy mechanizm – one.platform.

Źródło: Hager Polo

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl