Nowe funkcje Konfiguratora Berker by Hager - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - KONFIGURATOR - BERKER BY HAGER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe funkcje Konfiguratora Berker by Hager
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe funkcje Konfiguratora Berker by Hager

Nowe funkcje Konfiguratora Berker by Hager
fot. Łącznik obrotowy Berker Serie R.classic

Innowacyjny Konfigurator osprzętu Berker by Hager, który zrewolucjonizował dotychczasowe podejście do projektowania instalacji elektrycznej, zmienia się i dopasowuje do potrzeb użytkowników. Teraz program wzbogacony został o kolejne funkcje sprawiające, że praca z nim jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Konfigurator osprzętu Berker by Hager, który swoją premierę miał w listopadzie ubiegłego roku, to odpowiedź na potrzeby wszystkich użytkowników, którzy chcą w szybki i prosty sposób dobrać gniazda i łączniki do indywidualnych projektów. Program spotkał się do tej pory z szerokim uznaniem wśród wszystkich odbiorców, zarówno instalatorów, jak i inwestorów indywidualnych. Profesjonaliści nie muszą już korzystać z papierowych katalogów, ani znać numerów referencyjnych danych modeli podczas realizacji zamówienia. Natomiast odbiorcy ostateczni, dzięki intuicyjnej i przejrzystej nawigacji, mogą z łatwością dobrać osprzęt idealnie dopasowany do stylu wnętrza. Aby podnieść funkcjonalność nowego narzędzia, firma Hager regularnie uzupełnia Konfigurator o nowe opcje, które otwierają przed użytkownikiem jeszcze szersze możliwości indywidualnego kreowania wnętrz. Teraz Konfigurator został wzbogacony o możliwość doboru łączników obrotowych, a modyfikacja serii stała się jeszcze prostsza, co sprawia, że program jest jeszcze bardziej przyjazny i wszechstronny.

Stylowe możliwości

Osprzęt Berker by Hager łączy w sobie  oryginalny design i niepowtarzalne materiały, dzięki czemu staje się widoczną ozdobą stylowych wnętrz. Wśród licznych serii łączników i gniazd dostępnych w szerokim asortymencie firmy, niesłabnącą popularnością cieszą się łączniki obrotowe z serii Berker Serie R.classic, Berker Serie 1930 oraz Berker Glasserie. Wyróżniają się one okrągłą, subtelną formą, której centralnym elementem jest eleganckie pokrętło. Elementy z linii Berker Serie R.classic mogą być  wykończone szkłem, stalą szlachetną, aluminium lub połyskliwym tworzywem. Oszczędny, stonowany design pozbawionych ramek łączników i gniazd, doskonale współgrać będzie z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu minimalistycznym. Natomiast inspirowana nurtem Bauhaus kolekcja Berker Serie 1930 stanowi kwintesencję funkcjonalności i prostoty. Towarzyszą jej wykonana z prawdziwej niemieckiej porcelany linia Rosenthal, i Glaserrie, w której ramki zostały wykonane z przezroczystego szkła.  

- Łączniki obrotowe Berker by Hager cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na ponadczasowe wzornictwo, ale także niepodważalne walory użytkowe, dzięki którym stały się już prawdziwymi ikonami designu. Naturalnym procesem było więc udostępnienie ich w ramach naszego Konfiguratora. Użytkownicy bardzo chętnie wybierają modele obrotowe, co świadczy o tym, że moda na klasyczne rozwiązania nie przemija – mówi współtwórca projektu Konfiguratora – Product Manager Jacek Grenda.

Wzornictwo serii obrotowych Berker by Hager nagrodzone zostało licznymi wyróżnieniami, m.in. RedDot Design Award, German Design Award czy Good Design Award.

konfigurator Hager Berker

Zmiana serii jest teraz jeszcze prostsza! fot. Hager 

Nowy pomysł? Nie ma sprawy!

Konfigurator Berker by Hager to wyjątkowo prosta w obsłudze aplikacja do projektowania domowego osprzętu elektrycznego. Po określeniu pomieszczenia, do którego dobieramy łączniki i gniazda, wystarczy wybrać kolekcję, a następnie przeciągnąć do ramek elementy funkcjonalne. Jeśli po zapisaniu projektu zdecydujemy się wymienić serię, nie musimy tworzyć nowego szablonu. Jednym kliknięciem wymienimy serię w pomieszczeniu, pojedynczym zestawie lub całym projekcie. Wystarczy na poziomie pomieszczenia, zestawu lub na planszy podsumowania projektu wybrać opcję „Zmień serię” i gotowe! To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala w szybki i prosty sposób dowolnie konfigurować elementy składowe zamówienia i dopracowywać pomysły nawet w ostatniej chwili. Co więcej, program automatycznie powiadomi użytkownika, jeśli ten podczas kompletowania zamówienia zapomni o doborze któregoś z elementów składowych. W celu zapewnienia jeszcze większej wygody i komfortu użytkowania, Konfigurator dostępny na stronie www.hagerhome.pl/konfigurator dodatkowo wzbogacony został o nową, jeszcze bardziej czytelną stronę startową, która umożliwia szybkie stworzenie nowego projektu wnętrza lub wczytanie stworzonego wcześniej zamówienia. Udoskonalony Konfigurator jeszcze bardziej ułatwi pracę zarówno profesjonalistów – architektów, projektantów i wykonawców, jak i proces podejmowania decyzji przez użytkowników indywidualnych. Dzięki niemu można w szybki i przyjemny sposób stworzyć indywidualny projekt instalacji elektrycznej, która stanie się piękną i wyrafinowaną ozdobą każdego wnętrza.

Źródło: Hager Polo Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl