Berker Radio Touch w serii osprzętu Berker Q.1 i Berker Q.3 - RADIO - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - RAMKI - RADIOODBIORNIKI - BERKER - BERKER BY HAGER - DUROPLAST
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Berker Radio Touch w serii osprzętu Berker Q.1 i Berker Q.3
drukuj stronę
poleć znajomemu

Berker Radio Touch w serii osprzętu Berker Q.1 i Berker Q.3

Berker Radio Touch w serii osprzętu Berker Q.1 i Berker Q.3
fot. Berker Radio Touch

Wybierając radioodbiornik, kierujemy się głównie jego parametrami technicznymi, jednak nie bez znaczenia pozostaje także wygląd produktu. Połączenie doskonałej jakości brzmienia z wieloma przydatnymi funkcjami i wyjątkowym designem sprzętu multimedialnego oferuje firma Berker by Hager.

Berker Radio Touch to kompaktowe urządzenie, pozwalające cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem w każdym miejscu Twojego mieszkania.

We współczesnych domach radio jest jednym z najważniejszych urządzeń multimedialnych. Zapewnia dostęp do ulubionej muzyki, rozrywki, a także do najświeższych informacji. Obecnie coraz częściej klasyczne, wolnostojące modele z anteną zastępowane są bardziej nowoczesnymi urządzeniami, wyposażonymi w liczne funkcje, przydatne w codziennym życiu. Ciągle jednak kluczowymi cechami, jakich oczekujemy od sprzętu audio są jakość brzmienia oraz wygląd urządzenia. Kierując się tymi wytycznymi, chcemy, aby sprzęt dostarczał nam dźwięków na najwyższym poziomie, był odporny na eksploatację, a także by idealnie harmonizował z aranżacją wnętrza. Odpowiedzią na zapotrzebowania wymagających klientów jest naścienny radioodbiornik Berker Radio Touch dostępny w aksamitnej serii Berker Q.1 i Berker Q.3.

…i wszystko gra!

Nowoczesna, kompaktowa budowa modułu naściennego Berker Radio Touch daje możliwość zamontowania urządzenia niemalże we wszystkich zakątkach naszego domu, dzięki czemu o każdej porze i w każdym pomieszczeniu mamy dostęp do wiadomości czy ulubionej muzyki.

Berker Radio Touch to kompaktowe urządzenie, pozwalające cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem w każdym miejscu Twojego mieszkania.

Radioodbiornik Berker Radio Touch oprócz swojej podstawowej funkcji, oferuje dodatkowe usprawnienia, takie jak: wyświetlanie daty i godziny, ustawianie budzenia i drzemki, a także automatyczne oraz manualne wyszukiwanie i zapamiętywanie do 8 stacji. Innowacyjne radio do zabudowy w ścianie odznacza się świetną jakością dźwięku i dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość współpracy z zewnętrznymi źródłami dźwięku lub urządzeniami przenośnymi – m.in. z odtwarzaczem MP3, smartfonem oraz systemem hi-fi. Berker Radio Touch w wersji podstawowej dostępne jest z jednym głośnikiem. Urządzenie można rozbudować o dodatkowe głośniki ścienne lub sufitowe. Wydobywający się z nich krystalicznie czysty dźwięk usatysfakcjonuje z pewnością każdego użytkownika.

Powierzchnia ramki miękka jak aksamit!

Berker Radio Touch wyróżnia się minimalistycznym wyglądem, idealnie komponującym się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Urządzenie można dopasować pod względem wzornictwa i kolorystyki do wszystkich serii osprzętu dostępnych w ofercie firmy Hager, jednak wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się ono skomponowane z ramkami pochodzącymi z serii Berker Q.1 i Berker Q.3, wyróżniającymi się aksamitną, przyjemną w dotyku powierzchnią. Ramki z tych serii wykonane są z duroplastu – wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także cechującego się antystatycznością.

Produkty serii Berker Q.1 i Berker Q.3 są ciepłe w dotyku, wyróżniają się niepodatnością na działanie substancji zawartych w środkach czystości oraz odpornością na wysokie temperatury i promieniowanie UV. Ich kolor nie blaknie i nie odbarwia się, nawet podczas częstego użytkowania, dlatego możemy być pewni, że wygląd elementów oprzętu pozostanie niezmienny przez wiele lat. Osprzęt należy montować podtynkowo, aczkolwiek przy serii Berker Q.3 istnieje także możliwość instalacji natynkowej.

Przykładowa ramka z serii Berker Q.1 – kolor antracyt

Przykładowa ramka z serii Berker Q.1 – kolor antracyt

Produkty pochodzące z obu linii dostępne są w następujących kolorach: białym, antracytowym oraz w odcieniu aluminium. Ramki Berker Q.1. posiadają delikatnie zaokrąglone brzegi, co nadaje im subtelnego charakteru, natomiast ostre krawędzie ramek w serii Berker Q.3. będą dopełnieniem zdecydowanych oraz minimalistycznych aranżacji.

Źródło: Hager Polo Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl