Promocja - Fluke dodaje iPady do kamery TiS45 - FLUKE - PROMOCJA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Promocja - Fluke dodaje iPady do kamery TiS45
drukuj stronę
poleć znajomemu

Promocja - Fluke dodaje iPady do kamery TiS45

Promocja - Fluke dodaje iPady do kamery TiS45
fot. Fluke

Do końca roku potrwa promocja jaką firma Fluke przygotowała na swoją kamerę termowizyjną TiS45 (z serii użytkowej TiS). Kamery te sprzedawane będą w tym czasie w zestawie z tabletem iPad Air.

Zestaw kamera TiS45 + iPad Air (w wersji o pojemności 16 GB WiFi) sprzedawany jest w cenie 2050 euro, a więc w zbliżonej do standardowej ceny samej kamery TiS45. Akcja promocyjna potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Nowa seria kamer termowizyjnych TiS, zapewniająca wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach, zadebiutowała na rynku jesienią ub.r., kiedy to Fluke wprowadził do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie te kamery współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości.

Wszystkie charakteryzują też wysokie rozdzielczości gwarantujące jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu - nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S.

Zastosowana w nich technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację.

Kamery serii TiS są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej szczegółów na www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl