Przemysłowe wideoskopy Fluke do zastosowań podczas inspekcji sprzętu - DIAGNOSTYKA - FLUKE - WIDEOSKOP
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przemysłowe wideoskopy Fluke do zastosowań podczas inspekcji sprzętu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przemysłowe wideoskopy Fluke do zastosowań podczas inspekcji sprzętu

Przemysłowe wideoskopy Fluke do zastosowań podczas inspekcji sprzętu
fot. Fluke

Wysokiej rozdzielczości wideoskopy o stopniu ochrony IP68, zaprojektowane z myślą o wykrywaniu i usuwania usterek związanych z utrzymaniem ruchu i kontroli jakości w trudnych warunkach. 

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów dla inżynierów wprowadziła dwa wytrzymałe wideoskopy diagnostyczne firmy Fluke, które są przeznaczone są dla inżynierów utrzymania ruchu i innych profesjonalistów, którzy muszą przeprowadzać inspekcje sprzętu i diagnozować problemy w wielu różnych zastosowaniach przemysłowych.

Nowe wytrzymałe wideoskopy Fluke DS701 i DS703 FC oferują wysoką rozdzielczość, odpowiednio 800 x 600 i 1200 x 720. Kluczowe cechy obejmują: sondy o wysokiej rozdzielczości, które są dostarczane z kamerami z podwójnym widokiem umożliwiającymi rejestrację filmów i zdjęć w trudno dostępnych miejscach, 7-calowe ekrany LCD oraz sondy i kamery o stopniu ochrony IP68 zabezpieczone przed strugami pyłu i wody.

Wideoskopy oferują funkcję powiększenia makro-mikro oraz technologię „Up is Up®” firmy Fluke umożliwiającą obracanie ekranu w celu zapewnienia lepszego podglądu. Intuicyjny interfejs użytkownika oferuje również proste w obsłudze przyciski. Oba przyrządy zostały skonstruowane tak, aby wytrzymać upadek z wysokości 2 m. Są one dostarczane z futerałem ochronnym z pianki EVA, paskiem na rękę oraz kablami HDMI i USB.

Typowe docelowe zastosowania obejmują: kontrolę powierzchni łożysk i smarowania w środowiskach produkcyjnych, konserwację samolotów i kontrolę jakości w przemyśle motoryzacyjnym oraz zadania konserwacji wykonywane w ciężkich warunkach, takie jak kontrola zatkanych rurociągów czy korozji wirników.

Kluczem do tego typu zastosowań kontrolnych są wytrzymałe i mocne wideoskopy o wysokiej rozdzielczości, które zapewniają wyraźny obraz na temat stanu wewnętrznych komponentów w urządzeniach i innych systemach elektrycznych, umożliwiając w ten sposób profesjonalistom szybką i łatwą identyfikację problemów oraz planowanie konserwacji zapobiegawczych w celu uniknięcia kosztownych przestojów systemu.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl