Farnell element14 publikuje wskazówki dla inżynierów, uzyskane od swoich kluczowych partnerów - ELECTRONICA - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 publikuje wskazówki dla inżynierów, uzyskane od swoich kluczowych partnerów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 publikuje wskazówki dla inżynierów, uzyskane od swoich kluczowych partnerów

Farnell element14 publikuje wskazówki dla inżynierów, uzyskane od swoich kluczowych partnerów

Farnell element14, dystrybutor wspierający projektantów, ściśle współpracuje z wiodącymi na Świecie firmami z branży komponentów elektronicznych i komputerów jednopłytkowych. Dzięki bliskiej kooperacji, Farnell element14 posiada dużą wiedzę na temat projektowania, która pomaga firmie na dostarczanie ciągłego i kompleksowego wsparcia swoim klientom w ich drodze od koncepcji do gotowych projektów. Aby pomóc inżynierom szybciej wprowadzać ich pomysły w życie, Farnell element14 zebrał w nowej książce pomysły na projekty i wskazówki dla projektantów, pochodzące od wiodących producentów z całego świata. Stanowią one inspirację dla inżynierów rozwijających własne pomysły.

Faza badania i projektowania jest kluczowa dla sukcesu produktu. Wielu członków zespołu firmy Farnell element14 to inżynierowie, którzy świetnie rozumieją, jakie informacje i materiały potrzebują projektanci. Głównym elementem oferty firmy Farnell element14, jako dystrybutora wspierającego projektantów, jest szeroka gama  komponentów  i narzędzi, które mają pomagać inżynierom w prowadzeniu własnych badań i przygotowywaniu projektów.

Steve Carr, dyrektor marketingu firmy tłumaczy: „Aby dostarczać wiedzę i dodatkowe wsparcie, Farnell element14 opracował nową książeczkę na temat badań i projektowania, w której zawarte zostały wskazówki odnośnie najlepszych praktyk dla projektantów, omówione przykłady na temat projektowania oraz informacje o metodologii projektowania, stosowanej przez Farnell element14 – wiodącego producenta zestawów startowych.”

Podczas czterodniowych, europejskich targów electronica, które odbędą się w dniach od 8 do 11 listopada, Farnell element14 będzie pokazywał na swoim stoisku prezentację „World of Electronics”. Nowa broszura na temat projektowania będzie zaprezentowana pierwszego dnia wystawy i będzie można ją otrzymać w dziale stoiska Farnell element14 poświęconemu projektowaniu, a także pobierając z online, pod adresem: www.element14.com/designbooks. Inżynierowie chcący dowiedzieć się czegoś więcej na temat projektowania, mogą skorzystać ze zlokalizowanych na stoisku komputerów, na których prezentowane będą programy demonstracyjne oraz przykłady produktów opracowanych przez wybranych klientów firmy Farnell element14.

Więcej informacji na temat obecności Farnell element14 na targach electronica można znaleźć pod adresem: www.electronica.farnell.com

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl