Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS - FLUKE - PROMOCJE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS

Fluke przygotował specjalną jesienną ofertę na wszystkie kamery z linii użytkowej TiS
fot. Fluke TiS65

Do połowy grudnia potrwa promocja jaką firma Fluke przygotowała na swoją linię kamer z serii użytkowej TiS. Poszczególne modele oferowane będą ze zniżkami sięgającymi nawet 44 proc.

Nowa seria kamer termowizyjnych TiS, zapewniająca wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach, zadebiutowała na rynku we wrześniu 2015 r., kiedy to Fluke wprowadził do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Wszystkie charakteryzują się też wysoką rozdzielczością (nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S) gwarantującą jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Zastosowana w nich technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

W grudniu ub.r. Fluke wprowadził na rynek dodatkowo kamerę TiS75, dopełniając tym samym linię TiS najwyższym modelem, który charakteryzuje się jeszcze wyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Podstawowe zalety kamery TiS75 to m.in.:

  • Znacznie więcej pikseli w detektorze - rozdzielczość aż 320x240. Znacznie podwyższony współczynnik D:S (Distance to Spot) - D:S dla TiS75 wynosi 504:1, podczas gdy dla TiS65/60 wynosił on 417:1, co z kolei było wartością o 70% wyższą niż w Ti125.
  • Wyraźny obraz w krótszym czasie (opcja wyboru kamery ze stałą lub regulowaną ogniskową)
  • Bezpieczne przechowywanie obrazów i zarządzanie nimi niezależnie od lokalizacji
  • Możliwość przesyłania danych do chmury Fluke Cloud™ za pośrednictwem połączenia Wi-Fi
  • Przechowywanie tysięcy obrazów – 4 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB na karcie microSD
  • Adnotacje głosowe
  • Możliwość tworzenia raportów i ich wysyłania, a także udostępnianie obrazów w czasie rzeczywistym za pomocą funkcji Fluke Connect
  • Zakres pomiarowy temperatury od -20˚ do 550˚C

Kamery TiS75, TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10, są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej szczegółów na stronie www.fluke.pl

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl