"A World of Electronics" na targach electronica w Monachium - ELECTRONICA - FARNELL ELEMENT14 - A WORLD OF ELECTRONICS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności "A World of Electronics" na targach electronica w Monachium
drukuj stronę
poleć znajomemu

"A World of Electronics" na targach electronica w Monachium

"A World of Electronics" na targach electronica w Monachium
fot. Farnell element14

Dystrybutor podzespołów elektronicznych Farnell element14 będzie prezentował „A World Of Electronics” na 27. targach branżowych electronica w Monachium, w Niemczech, w dniach od 8 do 11 listopada. W hali A5, na stoisku 558, pokazane zostaną produkty, narzędzia i rozwiązania, które umożliwią inżynierom i ich firmom definiować przyszłość.

Goście odwiedzający stoisko zostaną zabrani w podróż przez „A World Of Electronics”, gdzie będą mogli osobiście doświadczyć, dlaczego to właśnie Farnell element14 jest optymalnym dystrybutorem dla projektantów.

Pokazane zostaną świadczone przez Farnell element14, zaawansowane usługi projektowania i produkcji, światowej klasy wybór produktów, potężne rozwiązania z zakresu pomiarów i testowania oraz wiodące inicjatywy edukacyjne, w tym te, skierowane do społeczności twórców. Wszystko to podkreśli korzyści płynące z partnerskiej współpracy z Farnell elment14 dla inżynierów na całym Świecie.

Niezależnie czy jesteś twórcą, nauczycielem, projektantem, specjalistą od zakupów, czy też zajmujesz się naprawianiem lub konserwacją urządzeń, czeka na Ciebie „A World Of Electronics”,  Poznaj najnowsze technologie wiodących dostawców oraz unikalne wsparcie i usługi edukacyjne, oferowane przez firmę Farnell element14. Skorzystaj z okazji by zaangażować się w nowoczesne projekty, podziel się swoimi doświadczeniami, a nawet zmieniaj Świat.

Goście odwiedzający stoisko będą mieli szanse:

  • nauczyć się programować
  • sprawdzić swój refleks w ramach wyzwania „Hit the Pi!”
  • wygrać najnowsze komputery jednopłytkowe i zestawy rozwojowe
  • wygrać jedną z trzech nowych drukarek 3D firmy Robox (RBX01 – BK)
  • wygrać nowy oscyloskop Tektronix TBS2000, lub stację lutowniczą Weller WTHA1 na gorące powietrze

Specjaliści Farnell element14 zabiorą gości w podróż przez „A World Of Electronics”, a eksperci ze  społeczności element14 wyjaśnią szczegóły różnorodnych prezentowanych technologii.

Dowiedz się więcej na temat obecności firmy Farnell element14 na targach Electronica na stronie: electronica.farnell.com

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl