Komputery box do montażu książkowego - KOMPUTERY PRZEMYSŁOWE - SABUR - UBIQUITY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Komputery box do montażu książkowego
drukuj stronę
poleć znajomemu

Komputery box do montażu książkowego

Komputery box do montażu książkowego

BM2200 firmy ASEM to nowe, kompaktowe, wydajne i wytrzymałe przemysłowe komputery box do montażu książkowego w szafach sterowniczych.

Komputery bazują na czterordzeniowej platformie Intel „Bay Trail” z procesorem Celeron J1900 2GHz i układem pasywnego chłodzenia, który pozwala na bezwentylatorowa pracę w temperaturze do 50 °C. Taka architektura gwarantuje również szybkie przetwarzanie danych, niskie zużycie energii i dobry stosunek wydajności do ceny. BM2200 współpracują z 64-bitowymi systemami operacyjnymi Windows, a ich pamięć RAM można rozszerzyć do 8 GB.

W urządzeniach można zastosować kartę CF z zewnętrznym dostępem, dyski SSD (do 256 GB) lub HDD 2,5” (do 1 TB). Komunikację zapewniają 3 porty USB oraz dwa łącza ethernetowe 1 GB. Dodatkowo w komputerach można zabudować porty RS-232, RS-232/422/485 i Ethernet.
BM2200 mają wbudowane wyjście wideo DVI-I (DVI-D + VGA) i w opcji zestaw do zdalnego przesyłu sygnału wideo do 100 m, ASEM Remote Video Link (który bez utraty jakości i opóźnień transmituje sygnał DVI-D lub USB 2.0). Komputery są wyposażone w zasilacz 24 VDC z galwaniczną izolacją, można je także dodatkowo zabezpieczyć, stosując opcjonalny, zintegrowany µUPS chroniący dane w nieulotnej pamięci MRAM. Inną alternatywą jest wyposażenie urządzeń w opcjonalny UPS z zewnętrznym zestawem bateryjnym (także montowanym jak książka).

Na froncie komputera znajdują się diody LED, które sygnalizują bieżący status pracy. Pod przednim, zdejmowanym panelem ukryty jest dostęp do slotu pamięci Cfast, wejścia baterii i USB 3.0. Dostęp do interfejsów znajduje się na górze urządzenia.

Boxy pracują w temperaturze od 0 do 50 °C (wersje z HDD: od 5 do 45 °C). BM2200 – podobnie jak wszystkie nowe komputery box i komputery panelowe ASEM – mają wgraną licencję Ubiquity Basic Runtime, która umożliwia wykorzystanie technologii Ubiquity ‒ bezpiecznego, zdalnego dostępu w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji automatyki.

Więcej informacji o komputerach box BM2200

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl