Zdalny serwis Ubiquity w przenośnej wersji - SABUR - UBIQUITY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zdalny serwis Ubiquity w przenośnej wersji
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zdalny serwis Ubiquity w przenośnej wersji

Zdalny serwis Ubiquity w przenośnej wersji

Nowa, przenośna licencja  Ubiquity umożliwia przenoszenie funkcjonalności zdalnego serwisu pomiędzy różnymi urządzeniami.

Aplikacja Ubiquity Runtime dla systemów WinCE i Win32/64 była do tej pory dostępna w dwóch rodzajach licencji: podstawowej (Basic) i PRO. Oba typy licencji są ściśle powiązane z urządzeniem, na którym zostały zainstalowane.

Przenośna licencja Ubiquity (Ubiquity portable) obsługuje takie same funkcje jak licencja PRO, a dodatkowo umożliwia instalacje na innych urządzeniach.

Licencja Ubiquity portable może być aktywowana jednocześnie na jednym urządzeniu, ale można ją przenosić na inne urządzenia dwadzieścia razy. Czas jej użytkowania nie jest ograniczony ‒ licencja na jednym urządzeniu pracuje przez dowolny okres. Przenośna licencja Ubiquity jest dostępna dla systemów Win32 / 64 i Win CE. Działa na urządzeniach ASEM, a także innych producentów.
Aktywacji licencji można dokonać off-line na komputerze lub bezpośrednio z Ubiquity Control Center. Aplikacja Ubiquity Control Center podaje bieżącą informację o liczbie przeniesień licencji,  które pozostają nadal do wykorzystania.
 

Ubiquity używa połączenia internetowego, tworząc sieć VPN pomiędzy komputerem serwisowym (który pełni funkcję stacji nadzorczej Ubiquity Control Center) a zdalnym urządzeniem (z aplikacją Ubiquity Runtime). Stacja nadzorcza uzyskuje dostęp do takich funkcji jak: zdalny pulpit, czat, wymiana plików, zdalne programowanie i serwisowanie urządzeń oraz aktualizacja aplikacji.
Korzystanie z funkcjonalności zdalnego serwisu nie wiąże się z opłatami za przesyłane dane i urządzenia podpięte do systemu.

Ubiquity umożliwia bezpieczny, zdalny dostęp do urządzeń automatyki za pomocą VPN, a co za tym idzie diagnozowanie i rozwiązywanie niektórych problemów na instalacji bez konieczności wyjazdów serwisowych.  Rozwiązanie zapewnia ciągłość pracy instalacji i szybkość serwisu; ułatwia konfigurację i modyfikację ustawień maszyn i instalacji automatyki. Podczas odbiorów i uruchomień instalacji nie wymaga obecności ekipy technicznej na obiekcie.

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl