Wydajne, bezwentylatorowe box PC od ASEM - SABUR - ASEM
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wydajne, bezwentylatorowe box PC od ASEM
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wydajne, bezwentylatorowe box PC od ASEM

Wydajne, bezwentylatorowe box PC od ASEM
fot. Sabur

PB3200 firmy ASEM to nowa rodzina wydajnych i wytrzymałych, bezwentylatorowych komputerów przemysłowych w wykonaniach box.

Architektura PB3200 opiera się na platformie X86 Intel Broadwell ULT i niskonapięciowych procesorach piątej generacji Intel Celeron/Core. Konfigurację komputerów można swobodnie dopasować do potrzeb instalacji – producent oferuje 4 typy procesorów do wyboru, pamięć RAM rozbudowywaną od 1 do 8GB, dyski SSD i HDD, możliwość rozszerzenia komunikacji z wykorzystaniem opcjonalnych interfejsów lub karty NetCore, trzy głębokości obudowy, w tym wersję Slim do najbardziej ograniczonych przestrzeni. Karta NetCore do zabudowy w slocie PCI, pozwala na komunikację w popularnych sieciach przemysłowych (m.in. Modbus TCP, PROFINET, CAN Open, EtherCAT).

Matryca „all in one” ASEM w wersji podstawowej zawiera dwa porty USB 3.0 i jeden USB 2.0, trzy interfejsy Ethernet 10/100/1000 Mbit/s, RS-232, wyjście wideo DVI-I, sloty na karty CF i dyski SSD/HDD oraz pamięć RAM do 8 GB. Opcjonalnie płytę główną można rozbudować o port szeregowy RS-232/422/485 z izolacją galwaniczną i kolejny port Ethernet 10/100/1000 Mbit/s. Oprócz tego w PB3200 można zabudować UPS z zestawem bateryjnym.
Komputery są przystosowane do montażu naściennego i na szynie DIN. Pracują w temperaturze od 0 do +50 °C (lub od 0 ‒ +45 °C urządzenia wyposażone w HDD). Solidna konstrukcja zapewnia komputerom wieloletnią, bezawaryjną pracę w trudnych warunkach, a producent gwarantuje im długi cykl życia.

Więcej informacji na temat komputerów PB3200

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl